اسدی: گسترش فولاد از شرایط بد دور شد/ امیدوارم مقابل پدیده به اولین برد برسیم

Spread the loveمرتضی اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد شرایط فعلی گسترش فولاد تبریز گفت: ما بعد از برد در جام حذفی از لحاظ روحی وضعیت بهتری پیدا کردیم. قبل از اولین بازی در جام حذفی جلسه‌ای میان اعضای کادر فنی و بازیکنان برگزار شد و طرفین خیلی راحت نقطه‌نظرات خود را مطرح کردند. در این جلسه بازیکنان حرف دل‌شان را زدند. فکر می‌کنم برگزاری آن خیلی به تیم ما از لحاظ روحی و روانی کمک کرد.

وی ادامه داد: خوشبختانه در جام حذفی اولین گام را با موفقیت پشت‌سر گذاشتیم و تعدادی از بازیکنان جوان تیم عملکرد خوبی داشتند. من معتقدم گسترش فولاد از شرایط بدی که در هفت بازی ابتدایی داشت دور شده است، هرچند که باید بگویم در چند بازی مستحق برد بودیم، اما بدشانسی آوردیم و سه امتیاز را نگرفتیم. امیدوارم در شروع لیگ و در بازی مقابل پدیده اولین برد را به‌دست بیاوریم.

مدافع تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در پاسخ به این سؤال که کدام تیم در لیگ برتر مدعی اول قهرمانی است، گفت: فکر می‌کنم تراکتورسازی و پرسپولیس شانس‌های مسلم قهرمانی هستند، چون هم هوادار دارند و هم از لحاظ فنی شرایط‌شان مطلوب است. تراکتورسازی واقعاً شانس خوبی برای قهرمانی دارد. آنها چند سال نایب قهرمان شدند و لیاقت قهرمانی در لیگ برتر را دارند.

انتهای پیام/لینک منبع

ثبت شرکت سئو سایتپاسخی بگذارید