سوچک: هیچ مقام رسمی از ایران برای تمدید قرارداد با من صحبت نکرده است/ به خواست خودم در ایتالیا هستم

Spread the loveلازلو سوچک در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص حضورش در کنار تیم ملی تیراندازی در ایتالیا اظهار داشت: به خواست خودم در کنار تیراندازان هستم، چون به این بچه‌ها علاقه دارم و برای موفقیت آنها زحمت زیادی کشیده‌ام و دوست داشتم امروز اینجا باشم. خانه‌ام فاصله زیادی با محل برگزاری مسابقات فینال فینالیست‌ها نداشت و توانستم خودم را به شاگردانم برسانم.

وی در خصوص تمدید قراردادش با ایران و ادامه همکاری با فدراسیون تیراندازی کشورمان به‌صورت پاره وقت اظهار داشت: در مورد تمدید قرارداد و یا ادامه همکاری به هر شکلی، فدراسیون با من صحبتی نداشته است و هیچ مقام رسمی از فدراسیون شرایط ایران را برای من نگفته است. صحبت‌هایی به صورت زبانی مطرح شده و از من خواسته شده شرط‌هایم را بگویم، اما من نباید پیشنهادی بدهم بلکه فدراسیون باید اعلام کند که چه برنامه‌ای دارد.

سرمربی تیم ملی تیراندازی کشورمان که پس از پایان المپیک ریو قراردادش با این تیم به پایان رسیده است، تأکید کرد: با پیام فرستادن توسط افراد مختلف و به‌صورت زبانی که نمی‌توان قرارداد بست بلکه باید یک مقام رسمی با من صحبت کند. تا چه زمانی باید با پیغام برای ادامه همکاری برنامه‌ریزی کنم؟

انتهای پیام/لینک منبع

ثبت شرکت سئو سایتپاسخی بگذارید