سخنرانی "علی مطهری" توطئه‌ای از پیش تعیین شده بود/ دستگاه قضا وی را احضار کند

0
2
Spread the loveنصرالله پژمانفر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: هیچ تشکل قانونی به نام شورای اصلاح‌طلبان وجود نداشته و با توجه به همین موضوعات و اینکه اطلاعاتی مبنی بر تلاش جریانات افراط‌گرا در این مراسم برای هنجارشکنی به دست رسیده بود، ممکن بود جنجالی در این مراسم به‌وجود می‌آ‌مد.

وی با بیان اینکه رفتار غوغاسالاران جای تعجب بسیاری دارد، خاطرنشان کرد: تاکنون ده‌ها برنامه که هیچ شائبه‌ای در آن‌ها وجود نداشته، بدون هیچ علت معینی تعطیل شده‌اند و همین افرادی که حالا آن‌قدر اظهار ناراحتی می‌کنند، سکوت کرده‌اند و این برخورد جای شگفت بسیاری دارد؛ با اینکه تمام شواهد حاکی از این است که سخنرانی “علی مطهری” توطئه‌ای از پیش تعیین شده بوده است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس با اشاره به تغییر معاون استاندار خراسان‌رضوی خاطرنشان کرد: مسائل متعددی در مشهد معلق مانده و وی به این موضوعات توجهی ندارد و شاهد هستیم که سیاسی‌کاری محوری‌ترین موضوع کاری ایشان است.

پژمانفر ادامه داد: حتی استاندار خراسان‌رضوی نیز از اینگونه رفتارها اظهار نارضایتی کرده و صراحتاً اعلام کرده که برخی از این دسته رفتارها با هماهنگی وی صورت نمی‌گیرد.

وی با اشاره به صحبت‌های “علی مطهری” مبنی بر هماهنگی علما و امام‌جمعه برای لغو سخنرانی وی، خاطرنشان کرد: علی مطهری در اطلاعیه‌ای که این موضوع صادر کرده واژه داعش‌گونه را برای علمای شهر مشهد به‌کار برده که توهینی بزرگ بوده و علمای مشهد به این موضوع اعتراضی شدید دارند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس تأکید کرد: دستگاه قضا باید برای این توهین‌هایی که علی مطهری به جامعه علماء روا داشته شده وی را احضار کرده و اسناد مربوطه را  را مطالبه کند.

انتهای پیام/لینک منبع

ثبت شرکت سئو سایت