گله گوسفند؛ پاداش مجری حملات داعش در پاریس

0
4
Spread the loveبه گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، روزنامه تایمز در گزارش خود نوشت: گروه داعش به خانواده یکی از مجریان حملات پاریس “پنج هزار دلار و یک گله گوسفند” پاداش داده است.

“آدام سیگ” در مقاله خود در روزنامه تایمز به نقل از یک گزارش اطلاعاتی فرانسه آورده است: داعش به خانواده عامل انتحاری عراقی که در حملات پاریس شرکت کرد، ۵ هزار دلار به همراه یک گله گوسفند اهدا کرد. در این حملات حدود ۱۳۰ نفر کشته شدند.

این نویسنده افزود: حدود ۱۰ مرد حملات پاریس را انجام داد که شامل یک حمله انتحاری در نزدیک ورزشگاه فرانسه، حملات مسلحانه به تعدادی رستوران در مرکز پاریس و حملاتی در مرکز هنری “باتاکلان” در مرکز پاریس در روز سوم نوامبر سال ۲۰۱۵ میلادی بود.

این نویسنده افزود: صلاح عبدالسلام ۲۷ ساله سال گذشته درجریان عملیات نیروهای امنیتی در بلژیک دستگیر شد.

براساس گزارش اطلاعاتی فرانسه، سایر مجریان حملات پاریس درجریان عملیات حمله و بازرسی نیروهای امنیتی کشته شدند که هویت هفت نفر از آنها شناسایی شد اما هویت دو نفر دیگر مشخص نشد.

آدام سیگ تصریح کرد: سازمان اطلاعات فرانسه دلایلی دارد که نشان می دهد یکی از مجریان این حملات به نام الصاباوی ۲۰ ساله، در عراق درس خواهنده و در موصل زندگی کرده است.

این گزارش اطلاعاتی نشان می دهد: داعش با خانواده الصاباوی تماس تماس گرفته و به این خانواده پنج هزار دلار به همراه یک گله گوسفند هدیه داده است.

این گزارش می افزاید: داعش به خانواده الصاباوی گفته است که فرزند آنها در جریان حمله ای انتحاری در عراق کشته شده است.

آدام سیگ تصریح کرد: مسئولان فرانسی از احتمال بازگشت ۷۰۰ فرانسوی به این کشور که به داعش پیوسته بودند، نگران هستند.

این نویسنده افزود: به گفته رئیس دستگاه مبارزه با تروریسم فرانسه، نگرانی فراگیری درباره کودکان فرانسوی در عراق و سوریه وجود دارد که حدود ۴۶۰ نفر هستند زیرا عناصر تندرو مغز آنها را شستشو داده‌اند؛ به گونه‌ای که دچار اختلالات ذهنی شده‌اند و دیدن سرهای قطع شده و اجساد به امری عادی برای آنها تبدیل شده است.

انتهای پیام/لینک منبع

ثبت شرکت سئو سایت