نعمت الله حکیم: اعلام موجودیت جنبش من انقلابی ام

بیانیه اعلام موجودیت

به نام خداوند خالق هستی بخش

در آستانه سی و هشتمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی قرار داریم . انقلابی که در نوع خود بی نظیر است و امام راحل خمینی کبیر با معماری بی بدیل پایه های این نظام را آنچنان مستحکم  کرد که بعد از گذشت ۳۸ سال روی اصول انقلاب پافشاری نموده و در برابر ستمگران و مخالفان نظام مقاومت می کند و ادامه این حرکت ، میسر نمی شود مگر به پشتکار رهروان واقعی آن امام همام ، اما از آنجا که طی چهار دهه گذشته دولتمردان در اداره کشور علی رغم تأکیدات و رهنمودهای حضرت امام و مقام معظم رهبری در مدیریت کشور در حوزه های مختلف ناتوان عمل کرده اند و باعث نارضایتی و ریزش مردم در پشتیبانی از انقلاب شده اند در یک نگاه اجمالی اگر حفظ و حراست از انقلاب اسلامی و دستاوردهایی را وظیفه ۲ قشر از جامعه یعنی مردم و مسئولین و دولتمردان بدانیم ، مردم شریف و غیور ایران اسلامی سهم خود را در دوران پیروزی انقلاب و در دوران دفاع مقدس و دوران بازسازی کشور با تقدیم صدها هزار شهید و جانباز و اسیر ، نقش بسزایی در پیشبرد اهداف انقلاب داشنتد و همواره در همه عرصه های خطر جانانه از انقلاب و رهبری صیانت نموده و دین خود را به کشور ادا کرده اند .

مردم عزیز و انقلابی ایران اسلامی خوب می دانند که اسلام ، انقلاب ، ولایت و قانون اساسی کشور حقند و راهگشا و اگر اشکال و انحراف و نابسامانی و کم کاری و بی عدالتی در جامعه موج می زند ، سبب آن دولتمردانی هستند که در دوران مدیریت دولت خود به آن دامن زده اند؟ در طی دولت کارگزاران سازندگی تفکر تکنوکراتی باعث اشرافی گری ، ثروت اندوزی ، سرمایه داری و ویژه خواری و شکاف طبقاتی شد .

طی دوران دولت اصلاحات با دین ستیزی در صدد زدودن دین از جامعه شدند و با شعار باصطلاح ، اصلاحات و آزادی غربی ، اعتقاد و معنویت و ارزشها به سخره گرفتند و فضای جامعه را به سوی مخالفت با نظام سوق دادند در دوران ۸ ساله دولت عدالت محور که فعالیت خود را با اشتیاق به کار و تقسیم ثروت و کم کردن فاصله طبقاتی آغاز کرد در پایان کار با لجاجت و خودمحوری پا را از قانون فراتر گذاشته و درگیری بین قوا به حدی زیاد شد که اختلافات به همه جامعه سرایت کرد و اعتبار مردم و رهبری از دولت خود را زیر سوال برد فضا را برای سرکشی و طغیان جریانهای مخالف فراهم نمود و کار تا سطح رهبری پیش رفت و آن شد که انتظار نداشتیم

در دولت باصطلاح تدبیر و امید نیز با شعار اعتدال همه رشته های گذشته پنبه شد . تفکر لیبرالی در جامعه حاکم شد . دستاوردها تعطیل ، استکبارستیزی خاموش و با دست دراز کردن به سوی استکبار و کاستن از اعتبار و شأن جمهوری اسلامی و دست درازی به بیت المال و فساد اداری و اختلاس و حقوقهای نجومی انقلاب را از مسیر حرکت اصلی دور کرد .

ما بر این باوریم که دلخوش کردن به افرادی که طی مدیریت خود در دولتهای گذشته کاری عبس و بیهوده است چرا که امتحان خود را پس داده و به دلایل آلوده شدن به ثروت اندوزی و سوء مدیریت و کهولت سن و با استفاده از رانت مسئولیت و مدیریت دچار بی انگیزه گی نسبت به اصول انقلاب شده و حرفی برای گفتن ندارند چه از جنس اصولگرا چه اصلاح طلب ؟ چرا که در هر دولتی رنگ عوض کرده و می کنند و در برابر مشکلات جامعه و انحراف انقلاب همواره سکوت کرده و منفعت خود را در نظر داشته اند و سعی دارند در موسم انتخابات با تشکیل جبهه و گروه و غیره در صدد بدست آوردن افکار عمومی جامعه مجددا” سکان مدیریت کشور را بدست آوردند. آنها باید بدانند چهره آنان نزد مردم  شناخته شده است و جز ریزش افراد انقلابی ، رویشی نخواهد داشت .

ما معتقدیم کسانی می توانند اهداف نظام انقلابی و رهبری را دنبال کنند که بعد از گذشت ۴ دهه از پیروزی انقلاب اسلامی ، همواره از مسیر واقعی انقلاب منحرف نشده و در همه دوران سخت انقلاب ، انقلابی بوده و پاک زیستند و همواره و بدون هیچ چشم داشتی دلسوز نظام ، غمخوار مردم و گوش به فرمان ولایت بوده و با گذر از امتحانهای سخت سربلند بیرون آمده اند و حال انقلاب برای عبور از این مراحل نیاز به مدیرانی جوان و انقلابی دارد که ضمن برگشت به آرمانهای والای امام و انقلاب و رهبری بار دیگر با روحیه ای مضاعف مردم را با نظام آشتی دهند. از سوی دیگر جریانی می تواند اعلام موجودیت نماید که با اعتقاد و عزم راسخ تصمیم به اجرائی کردن برنامه ها برای پیشبرد اهداف انقلاب و جامعه در حوزه های مختلف داشته باشد .

بنابراین ما جمعی از عناصر خدوم و وفادار به اسلام و انقلاب و ولایت و انقلابی تصمیم  داریم  با توکل به خداوند منان و کسب اجازه از مردم سلحشور و شهیدپرور حال که در آستانه انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری هستیم ، فعالیت ( جنبش من انقلابی ام ) را اعلام موجودیت نمائیم و در آینده نزدیک اعضای این جنبش را معرفی خواهیم کرد .

 

نعمت اله حکیم

جانباز ، رزمنده هشت سال دفاع مقدس ، فعال سیاسی – فرهنگی – اجتماعیپاسخ دهید