مؤمنی: می‌توانیم از الجزیره امتیاز بگیریم/ بچه‌ها مشکلات مالی را فرامش کرده‌اندمهدی مؤمنی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد وضعیت استقلال خوزستان گفت: شرایط خوبی داریم و بچه‌ها مشکلات مالی را فراموش کرده‌اند. مربیان ما قرار است فردا الجزیره را برای ما آنالیز کنند تا بیشتر این تیم را بشناسیم. برد اول هم روی روحیه بچه‌ها تأثیر مثبت گذاشت و تیمی را بردیم که روی زمین خیلی خوب کار می‌کرد. البته بچه‌های ما جوان هستند و در نیمه اول با استرس بازی کردند، اما در نیمه دوم وضعیت بهتر شد.

وی در واکنش به اینکه برخی معتقدند الفتح تیم ضعیفی بوده است، تأکید کرد: الفتح حتماً تیم خوبی است که امسال راهی آسیا شد. ما هم سال گذشته قهرمان ایران شدیم و حالا در رده هشتم جدول هستیم. با این شرایط می‌توان گفت تیم ما ضعیف است؟!

هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره بازی تیمش برابر الجزیره خاطر نشان کرد: حریف ما بازی اول را واگذار کرده و این بازی برای ما سخت خواهد بود، ولی امیدوارم قبل از بازی به آمادگی کامل برسیم و سه امتیاز را بگیریم. بچه‌های ما واقعاً انگیزه دارند و معتقدم می‌توانیم با امتیاز از امارات به ایران برگردیم. در این چند روز در زمین خوب، تمرینات منظمی انجام دادیم و شرایط خوبی داریم.

مؤمنی در پایان تصریح کرد: امیدوارم در بازی با الجزیره خوب بازی کنم و برای تیمم تأثیرگذار باشم. امیدوارم که به الجزیره گل بزنم و تیم هم در این بازی سخت امتیاز بگیرد. در ضمن این را هم بگویم که باید در لیگ قهرمانان بسیار کم اشتباه بازی کنیم.

انتهای پیام/لینک منبع

ثبت شرکت سئو سایتپاسخ دهید