حضور بیش از ۲۸۰ ناشر در دوازدهمین نمایشگاه کتاب قموحید فرجی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به استقبال پرشور مردم از دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان اظهار داشت: دلیل این استقبال اطلاع‌رسانی بسیار خوب و همچنین پوشش رسانه ای خوب از سوی اصحاب رسانه و خبرنگاران بود که انجام شد.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد قم افزود: وقتی نمایشگاهی در استان ایجاد می‌شود شور و نشاط خاصی در حوزه فرهنگ ایجاد و این شور و نشاط خود سبب استقبال خوب از نمایشگاه است.

وی بابیان اینکه آثار بسیار خوبی به دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان آمده است، گفت: سال گذشته نمایشگاه در مصلی قدس دایر بود که در آن ۲۸۰ غرفه و بیش از ۴۰۰ ناشر حضور داشتند اما امسال استقبال خوبی از این نمایشگاه شد.

فرجی به کم بودن مبلغ بن کتاب اشاره کرد و گفت: امسال با توجه به کمبود اعتباراتی که بود، با پیگیری‌هایی از سوی تعاونی ناشران و اداره فرهنگ و ارشاد قم انجام گرفت توانستیم مبلغ بن خوبی برای نماشگاه در نظر بگیری اما این مبلغ کافی نیست.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد قم به حضور بیش از ۲۸۰ ناشر در نمایشگاه امسال اشاره کرد و گفت: همچنین بعد از نمایشگاه کتاب طرح عیدانه کتاب را در دستور کار خود داریم.

وی با اشاره به کمبود فضای نمایشگاه گفت: تعاونی ناشران و مجموعه استان به ویژه استاندار پیگیری و حمایت ویژه ای از برپایی نمایشگاه داشتند، اما کمبودهایی در نمایشگاه بود که باید آن‌ها را جبران کرد و باید درحدی که فضا و امکانات هست از نمایشگاه بهره گرفت.

انتهای پیام/لینک منبع

ثبت شرکت سئو سایتپاسخ دهید