فراخوان دوره آموزشی «نوجوان خلاق» منتشر شد

0
7
Spread the love


به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، دومین دوره آموزشی «نوجوان خلاق» در ده عنوانِ مهارتی، ویژه دانش آموزان زیر ۱۸ سال (تا پایه دوازدهم) توسط مجتمع آموزشی پژوهشی شهید آوینی بسیج صداوسیما و با همکاری شبکه اُمید برگزار خواهد شد. 

این دوره در رشته‌های تصویرسازی خلاق، فیلمسازی با موبایل، گویندگی و اجرا، عکاسی، گرافیک (فتوشاپ)، بازیگری تئاتر، سرود، تدوین (پریمیر)، سواد رسانه ای، نویسندگی خلاق ویژه نوجوانان ۸ تا ۱۸ سال برگزار می‌شود.

عناوین کلاس‌ها و اسامی مدرسان این دوره‌ها به شرح زیر است:

۱٫ تصویر سازی خلاق دختران (۸ تا ۱۲سال و ۱۲ تا ۱۵سال): مجید خسروانجم

۲٫ فیلمسازی با موبایل پسران (۱۵ تا ۱۸ سال): محمدمهدی فکریان

۳٫ گویندگی و اجرا پسران (۱۵ تا ۱۸ سال) : حامد مدرس

 گویندگی و اجرا دختران (۱۵ تا ۱۸ سال) : ندا واشیانی

۴٫ عکاسی ویژه نوجوانان (۱۵ تا ۱۸ سال دختر و پسر): معین خواه

۵٫ گرافیک (فتوشاپ) (۱۵ تا ۱۸ سال دختر و پسر): سید محمد اطیابی

۶٫ بازیگری تئاتر پسران (۱۵ تا ۱۸ سال): زین العابدین تقی پور

۷٫ سرود پسران (۱۲ تا ۱۸ سال): حامد اسماعیلی

۸٫ تدوین (پریمیر) (۱۵ تا ۱۸ سال دختر و پسر): مجتبی خلفی زاده

۹٫ سواد رسانه ای پسران (۱۵ تا ۱۸ سال): مهدی کاشفی فرد

  سواد رسانه ای دختران (۱۵ تا ۱۸ سال): محمدامین حسام

۱۰٫ نویسندگی خلاق پسران (۱۵ تا ۱۸ سال): سید مجتبی شریعتی

 نویسندگی خلاق دختران (۱۵ تا ۱۸ سال): فاطمه سلمانی

بر اساس این گزارش، تمامی کلاس‌ها (غیر از تصویرسازی خلاق ، بازیگری تئاتر و نویسندگی خلاق) در قالب ۸ جلسه ۲ساعته مجموعا ۱۶ ساعت در تابستان ۹۸ برگزار می گردد. شرکت در دوره‌های آموزشی گویندگی و اجرا، بازیگری تئاتر و سرود منوط به حضور در مصاحبه حضوری است. زمان حضور شرکت‌کنندگان برای مصاحبه متعاقبا در صفحات مجتمع شهید آوینی در پیام‌رسان سروش و بله به آدرس Avini_center@ اطلاع رسانی می‌شود.

علاقه‌مندان می توانند از طریق سایت مجتمع آموزشی پژوهشی شهید آوینی کلیک روی عنوان هردوره نسبت به ثبت نام در این دوره ها اقدام نمایند. همچنین با توجه به محدود بودن ظرفیت دوره، اولویت شرکت در کلاس با کسانی است که زودتر در دوره ثبت نام کنند. مدرک معتبر اتمام دوره پس از حضور منظم و با تایید اساتید به شرکت کنندگان اعطا می‌شود.

کلاس‌های این دوره در قالب دو کلاس جداگانه برای دختران و پسران برگزار می شود. محل برگزاری کلیه کلاس‌ها مجتمع آموزشی پژوهشی شهید آوینی به آدرس خ ولیعصر (عج)، جنب در بلال سازمان صداوسیما است. حضور هنرجویان در کلاس‌ها صرفا با پوشش مدرسه ای میسر است و در صورت عدم رعایت دانش آموزان از حضور آن‌ها در کلاس‌ها ممانعت به عمل خواهد آمد.

 

انتهای پیام/

 

 لینک منبع

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس