برگزاری مسابقه تلاوت تقلیدی "ندای رضوان" در خبرگزاری تسنیم

0
6
Spread the love


به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، نخستین دوره مسابقه «نوای رضوان» با محوریت تلاوت تقلیدی از قرائت استاد شحات انور در بین شرکت‌کنندگان نوجوان به زودی در خبرگزاری تسنیم آغاز خواهد شد. علاقه‌مندان برای حضور در مسابقه ندای رضوان می‌توانند از تاریخ ۱۰ مردادماه تا یکم شهریورماه فایل‌های تصویری خود را مطابق با آیین‌نامه مسابقات از طریق کانال اختصاصی تسنیم رضوان ارسال کنند. آی‌دی tasnimrezvan@ در تلگرام آماده دریافت اطلاعات علاقه‌مندان به شرکت در مسابقه است.

مقاطع تقلیدی این دوره از مسابقات، فرازهایی از تلاوت استاد شحات انور است که آیین‌نامه و نحوه شرکت در این مسابقه در کانال اختصاصی “تسنیم رضوان” قرار گرفته است.

این دوره از مسابقات با همت خبرگزاری تسنیم و با مشارکت سازمان دارالقرآن‌الکریم برگزار شده است.

قضاوت این دوره از مسابقات را سه داور و قاری بین‌المللی کشورمان ( مسعود سیاح‌گرجی، مهدی غلام‌نژاد و حسین فردی) برعهده گرفته‌اند.

کانال اطلاع‌رسانی این مسابقه، مقاطع صوتی این دوره را منتشر کرده که در ادامه ارائه می‌شود.

توجه به چند نکته برای پذیرش فایل‌ها ضروری است.

نکته اول: حداکثر حجم فایل ارسالی باید ۸ مگابایت باشد‌. همچنین، فایل معرفی باید شامل نام و نام خانوادگی، سن، شهر و رشته شرکت در مسابقه باشد.

شرکت‌کنندگان باید در فایل ارسالی، لباسی شایسته بپوشند و تصویر و صدای ایشان نیز کاملاً واضح باشد.

نکته دوم: همراه فایل‌های تصویری یک قطعه عکس ۳×۴ پرسنلی پشت سفید ارسال شود. عکس حتی‌المقدور اسکن شده و کاملاً واضح باشد، شرکت‌کنندگان توجه کنند که مُهر، لکّه یا خط روی عکس نباشد.

انتهای پیام/لینک منبع

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس