"ایکس‌ری" جدیدترین فیلم پلیسی تلویزیون

0
13
Spread the love


به گزارش خبرنگار فرهنگی  خبرگزاری تسنیم، تصویربرداری فیلم تلویزیونی “ایکس‌ری” به‌کارگردانی «سروش محمدزاده» به پایان رسید. این فیلم که در سکوت خبری ساخته شده بود قرار است در هفته نیروی انتظامی از شبکه سه روی آنتن برود.

داستان این فیلم درباره محموله‌ای است که پلیس فرودگاه به آن مشکوک می‌شود و همین سرآغاز قصه پرفراز و نشیبی است که «کریم خودسیانی» آن را برمبنای واقعیت نوشته و به‌سفارش پلیس پیشگیری ناجا ساخته شده است.

امیریل ارجمند، کمند امیرسلیمانی، اتابک نادری، محمدرسول صفری، امیرحسین شامبیاتی، پروین ملکی و محمدرضا صولتی از بازیگران این فیلم هستند.

مسعود رجبیان تهیه‌کننده «ایکس‌ری» در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم با اشاره به اینکه این فیلم ۹۰دقیقه‌ای قرار است در هفته ناجا پخش شود، افزود: نام اولیه این فیلم تلویزیونی «کاور» بود اما نامی که روی آنتن خواهد رفت «ایکس‌ری» است؛ این نام را انتخاب کردیم که سوژه‌مان با دستگاه مختص ردیابی موادمخدر در فرودگاه بی‌ارتباط نیست.

وی در خصوص زمان پخش این فیلم تلویزیونی گفت: «ایکس‌ری» در بازه زمانی سیزدهم تا بیستم مهرماه که تلویزیون به‌مناسبت هفته ناجا فیلم‌ها و سریال‌هایی را روی آنتن خواهد برد، از شبکه سوم سیما پخش می‌کند.

انتهای پیام/+لینک منبع

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس