» اخبار جدید » تنها راه نجات صنعت خودروسازی کشور واگذاری شرکت های خودروسازی ما به بخش خصوصی است
اخبار جدید - اقتصاد - اقتصادی - تهران - دولت

تنها راه نجات صنعت خودروسازی کشور واگذاری شرکت های خودروسازی ما به بخش خصوصی است

۶ خرداد ۰۲ 0۰12

قائم مقام خانه صنعتکاران ایران با دعوت رسمی مدیرعامل گروه بهمن خودرو با حضور در این شرکت از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداختند.

به گزارش خبرگزاری ترسیم؛ دکتر پیمان سرپاس در این جلسه و بازدید چند ساعته ضمن گفتگو با بیوک علیمرادلو مدیر عامل گروه بهمن خودرو از محصولات این گروه صنعتی بازدید به عمل آورد.

قائم مقام خانه صنعتکاران ایران در حاشیه بازدید از بهمن موتور به خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی آسمانی نیوز گفت: در گروه بهمن موتور انصافا اقدامات خوب، برجسته و قابل توجهی صورت گرفته  و فروش دو خودروی دیگنیتی و فیدلیتی در این شرکت تا کنون با اقبال زیادی مواجه شده است.

وی در ادامه افزود:  انشالله با همت مهندسان و جوانان نخبه ایرانی بتوانیم در صنعت خودروسازی قدم های بزرگتری برداریم و شاهد تحول چشمگیر در این صنعت باشیم.

سرپاس با تاکید بر اینکه تنها راه رشد صنعت خودرو در واگذاری این صنعت به بخش های خصوصی توانمند است، خاطرنشان کرد: تنها راه نجات صنعت خودروسازی کشور واگذاری شرکت های خودروسازی ما به بخش خصوصی است یعنی همان راهی که گروه خودروسازی بهمن توانسته با موفقیت آنرا طی نماید.

انتهای پیام/

به این نوشته امتیاز بدهید!

امیرحسین عصاریان

  • ×

    با ما در ارتباط باشید