خانه صفحه اصلی 551 واحد صنعتی و کشاورزی استان سمنان تسهیلات رونق تولید دریافت کردند

551 واحد صنعتی و کشاورزی استان سمنان تسهیلات رونق تولید دریافت کردندبه گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، بهروز آسودی ظهر امروز در چهل و دومین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان که در فرمانداری سرخه برگزار شد اظهار داشت: این واحدهای تولیدی 2 هزار و 916 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید دریافت کردند.

وی با اشاره برنامه‌های اجراشده در راستای رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان سمنان گفت: بانک‌های عامل در ارائه تسهیلات همکاری خوبی داشته‌اند و تاکنون تعداد زیادی از واحدهای تولیدی دارای مشکل استان تسهیلات رونق تولید دریافت کردند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از معرفی یک‌هزار و 791 واحد صنعتی و تولیدی به بانک‌های عامل خبر داد و گفت: این واحد متقاضی دریافت تسهیلات به ارزش هشت هزار و 400 میلیارد ریال هستند.

آسودی از پرداخت تسهیلات رونق تولید به 418 واحد کشاورزی استان سمنان خبر داد و گفت: این واحدها 696 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید دریافت کردند.

وی از بررسی مشکلات 4 واحد تولیدی شهرستان سرخه در این نشست خبر داد و گفت: مشکلات بانکی، تأمین اجتماعی، زیربنایی و مالیاتی از عمده‌ترین مشکلات این واحدها بود.

انتهای پیام/لینک منبع

ثبت شرکت سئو سایت

داغ‌ترین مطالب