خانه اجتماعی سینما و مهدویت 2 | ابرقهرمانی که هنگام ظهور همه مردم دنیا...

سینما و مهدویت 2 | ابرقهرمانی که هنگام ظهور همه مردم دنیا زبانش را می‌فهمند


به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، در ادامه یادداشت قبلی درباره تلاش‌های هالیوود علیه مهدویت و تخریب چهره امام زمان (عج) به معرفی و تحلیل مولفه‌های مهم سینمایی فیلم‌هایی خواهیم پرداخت که در آن به تخریب چهره مهدویت می‌پردازند.

قسمت اول را در لینک زیر مطالعه کنید:

 

از کتاب تا بازی رایانه‌ای برای خاموش کردن نور مهدویت

چاپ کتب فراوان با مضمون سیاه نمایی و هراس انگیزی نسبت به امام زمان (عج) و ظهور ایشان از دیگر فعالیت‌هایی فرهنگی غرب است که در ادامه به چند مورد از آنان اشاره ‌می‌شود. نکته مهم و قابل توجه جریان روشنفکری آن است محتوی کتاب‌ها و سایر آثاری که در خصوص امام زمان(عج) به رهبری آمریکا در جهان تولید شده و می‌شود؛ تماما از جنس ایجاد رعب و وحشت نسبت به امام زمان(عج) است و نه از جنس تشکیک نسبت این مسئله!

The Twelfth Imam/ ‎Damascus Countdown/THE TEHRAN INITIATIVE/The Twelfth Imam: Rise of the Antichrist: James W. Parker/  The tomb of the twelfth imam  /The Return of The 12the Imam   /The Mahdi, Hijacked Messiah/  The Islamic Antichrist: Joel Richardson  /The Islamic Antichrist: Chris white/Unleashing the Beast: The Coming Fanatical Dictator / The Islamic Antichrist Debunked: A/Comprehensive Critique of the Muslim Antichrist Theo/  The End Times and the Islamic AntiChrist/ Is This the End? People are asking

دیگر آثار تولیدی جریان استکبار به ویژه آمریکا علیه امام زمان (عج) شامل: ساخت بازی‌ها‌ی رایانه‌ای متعدد علیه ایشان، تولید ویروس رایانه‌ای با نام مهدی “Mahdi”، تولید و پخش گزارش‌ها‌ی خبری متعدد علیه ایشان و… فعالیت‌ها‌ی ضد امام زمان(عج) را سامان داده و جالب است که البته فعالیت‌های بی‌شمار و گسترده‌ای نیز در حوزه کودک و نوجوان داشته و دارند که با نهایت تاسف باید گفت بعضا به دلیل عدم توجیه و البته غفلت مدیران فرهنگی کشور در فضای رسانه‌ای منتشر شده است.

بیگانه کیست؟

اشاره به یک نکته مهم بسیار ضروری است و آن اینکه در فیلم‌های بسیار متعددی که طی این 40 سال ساخته شده و می‌شود؛ چالش اصلی این فیلم‌ها، وجود و حضور یکباره یک “بیگانه” است که از عالم دیگر آمده و نفر دوازده ‌است و قصد قیام و انتقام و قصد تصرف زمین را دارد و فوق العاده قوی و مهار ناشدنی و دارای قدرتهای ماورائی است و یارانش سعی در برگرداندن او به زمین و حاکمیتش بر جهان هستند و…. باید گفت آمریکا (هالیوود) در سال (1979 مقارن با پیروزی انقلاب اسلامی) با ساخت فیلمی ‌با نام بیگانه” Alien ” به طور جدی به مسئله بیگانگان فضایی ورود و شروع به ایجاد ترس نسبت به بیگانگان فضایی نمود که این مساله تا کنون ادامه دارد. به واقع بیگانه و بیگانگان فضایی که دقیقا 40 سال است؛ آمریکا به وسیله‌ ها‌لیوود در حال ترسانیدن مردم جهان از آنها و پرده برداری از اقداماتشان است؛ یعنی امام زمان (عج) و یاران ایشان. ” هراس انگیزی شدید و هیولا نمایی نسبت به امام زمان(عج) ” و “سیاه نمایی علیه شیوه ظهور ایشان” از پارادایم‌های اصلی ضد مهدویت سینمایی هالیوود است.

ویژگی‌های ظهور امام زمان؛ الگوی ساخت فیلم

قبل از ادامه باید گفت که طبق روایات متواتر از ائمه اطهار سلام الله علیهم؛ امام عصر(عج) و روز ظهور ایشان چند ویژگی خاص دارد که به آن اشاره ‌شود.

1-امام زمان(عج) در هنگام ظهور به دیوار کعبه تکیه ‌می‌زنند و مردم جهان را مخاطب قرار ‌می‌دهند و طی جملاتی با مردم جهان سخن خواهند گفت 2-سخنان ایشان را همه مردم دنیا به زبان مادری خودشان خواهند شنید. 3-ایشان اعلام ‌کنند که من هستم آن انتقام گیرنده «ألا یا أهل العالم أنا الصمصام المنتقم»(کتاب إلزام الناصب فی إثبات الحجة الغائب(عج) ) 4-ایشان قصد تشکیل حکومت عدل جهانی دارند.  5-با ستمگران با ‌سلاح‌ها‌ی کشتار جمعی وارد جنگ ‌می‌شوند 6-ایشان نفر دوازدهم ‌هستند  7-ایشان قدرتمند و البته مجهز به وسایل قدرت هستند 8-هم اکنون پیروان و یاران ایشان در تلاش برای بازگشت و ظهور ایشان هستند(زمینه سازی برای ظهور) 9- در هنگام ظهور تعدادی از ملائکه الهی به کمک ایشان خواهند آمد و… !

 

با توجه به اینکه طی سال‌های متمادی مردم سراسر جهان، (فیلم‌های ساخت‌ ها‌لیوود در همه کشورهای جهان به روی پرده می‌رود) در هزاران فیلم سینمایی و سریال و انیمیشن ساخت آمریکا‌ ها‌لیوود “مکررا” یک فرد یا بیگانه ابر قدرت خبیث و به شدت جنگ طلب و شرور را دیده‌اند که در آینده نزدیک ظهور و قیام ‌می‌کند، قصد انتقام دارد، قصد حکومت بر زمین دارد، طی یک سخنرانی با مردم جهان سخن ‌می‌گوید به شکلی که همه مردم جهان به زبان مادری خود، صحبت‌هایش را می‌‌شنوند، درگیر یک جنگ بزرگ می‌شود، قسمتی از آسمان باز می‌شود و رهبر انتقام گیرنده شرور به همراه یارانش از آسمان وارد زمین می‌شوند و به سراسر کشورهای جهان حمله ‌می‌کنند و دست به کشتار وسیع ‌می‌زنند و هم اکنون عده‌ای از حامیان و یارانش سعی در برگرداندن او و به حاکمیت رساندنش برجهان هستند. او بسیار قدرتمند است و مجهز به سلاح‌های پیشرفته و ایضا مسلط به قدرت‌های ماورائی است. او نفر دوازدهم است و برادرانش را کشته اند و نهایتا در حکومت ایشان دادگاه‌ها‌یی برگزار می‌شوند که نیاز به شاهد ندارد« امام صادق(ع) ‌فرماید: هنگا‌می که قائم آل محمد قیام کند به حکم قضاوت داوود پیامبر قضاوت ‌کند و به شاهد و برهان نیاز ندارد».

در واقع “هالیوود”، کاملا هوشمندانه و با اطلاع و اشراف کامل نسبت به احادیث اهل بیت (ع) در خصوص چگونگی ظهور حضرت بقیه الله (عج) و سایر ابعاد مهدویت و با اطلاع کامل نسبت به زمینه‌ها‌ی لازم برای ظهور ایشان، با هدف جلوگیری و تعویق در زمان ظهور ایشان دست به ساخت این فیلم‌ها‌ی پرخرج ‌می‌زند و متاسفانه باید گفت نظر به اینکه فیلم‌های ‌ها‌لیوود در سراسر سینماهای جهان اکران ‌می‌شوند و با توجه به حجم فوق العاده گسترده تخریب و سیاه نمایی که‌ ها‌لیوود در این چند دهه و به خصوص در دهه اخیر علیه امام زمان(عج) و علیه شیوه ظهور ایشان انجام داده، هم اکنون اذهان مردم جهان نسبت به امام زمان (عج) و ظهور ایشان به شدت مسموم شده است.

 

 یک اتاق فکر بزرگ در آمریکا و ‌ها‌لیوود برای تخریب و سیاه نمایی علیه ظهور امام زمان(عج)  فعالیت می‌کند

 

آمریکایی‌ها بر خلاف نهادهای سینمایی به خواب رفته ما همچنان به وسیله‌ ها‌لیوود برای تخریب وجهه امام زمان(عج) به تخریب ایشان و سیاه نمایی و مسموم کردن اذهان مردم 5 قاره جهان علیه امام زمان (عج) در سطح جهان ادامه ‌می‌دهند و نکته آنجاست که هر ساله حجم کار خود را گسترش و آثار بیشتر و قویتر و هوشمندانه‌تری برای تخریب و حمله به امام عصر(عج) می‌‌سازند و ضمنا از ژانرهای مختلف نیز برای نیل به این هدف استفاده ‌می‌کنند. حجم بالای تولیدات فرهنگی هنری آمریکا اعم از کتب، گزارشات خبری متعدد، سریال‌ها‌ و انیمیشن‌ها‌ و فیلم‌ها‌ی سینمایی‌ها‌لیوود برای تخریب ظهور و حمله به امام عصر(عج)؛ اولا بیانگر وجود یک تشکیلات و اتاق فکر بزرگ در آمریکا و ‌ها‌لیوود برای تخریب و سیاه نمایی علیه ظهور امام زمان(عج) است که متاسفانه چنین اتاق فکری در بدنه فرهنگی هنری کشور مشاهده نمی‌شود و ثانیا بیانگر اشراف بسیار گسترده دولتمردان آمریکایی و به ویژه مسئولین طراز اول فرهنگی و هنری آمریکا و دست اندرکاران‌ ها‌لیوود بر حضرت مهدی(عج) و احادیث و روایات مهدوی و نیز اشراف بسیار دقیق آنان بر ابعاد گوناگون مهدویت و زمینه‌ها‌ی لازم برای ظهور امام زمان(عج) ‌باشد که باید گفت این سطح از اشراف آنان نسبت به امام زمان(عج) و احادیث و روایات در این خصوص، بسیار قابل تامل است.

حرکت مجلس شواری اسلامی علیه هالیوود

 در چنین شرایطی و با توجه به آنچه که گفته شد آیا نباید نهادهای فرهنگی هنری ما که همگی از بیت المال انقلاب اسلامی ‌ارتزاق ‌می‌کنند؛ در برابر این حجم از حملات و تخریب‌های تندی که ‌ها‌لیوود؛ ده‌ها‌ سال است که در سطح جهان بر علیه امام زمان (عج) انجام ‌می‌دهد، اندکی محزون شوند و غیرت به خرج داده و اقدامات متقابلی انجام دهند؟ به تازگی البته مجلس شورای اسلامی در طی نامه‌ای به ریاست محترم مجلس الزام دولت به شکایت علیه هالیوود (صنعت سینما و تلویزیون آمریکا) به دلیل توهین به ملت و تاریخ ایران خواستار شدند. در مقدمه این طرح آمده است که نظر به اقدامات ضد ایرانی هالیوود در ساخت فیلم‌ها و سریال‌های ضد ایرانی و ارائه تصویر غیر واقعی و کاذب از مردم و جامعه ایران، دولت جمهوری اسلامی ایران موظف است در دادگاه‌های بین‌المللی از هالیوود شکایت کرده و حصول نتیجه آن را پیگیری کند. البته تصمیم یکباره طراحان محترم مجلس جای سوال دارد اما در هر حال ضمن اینکه این کار باید در سال‌های قبل و هنگام تولید فیلم 300 ارائه می‌شد حرکتی است که باید با جدیت دنبال شود. باید دید که آیا مسئولین عالی رتبه کشور مانند وزارت خارجه در این زمینه اقدامات لازم را انجام خواهند داد یا خیر؟

 

متاسفانه مسئولان فرهنگی دولت‌ها و نهادهای فرهنگی و هنری در کشور بر خلاف فرمایشات و توصیه‌ها‌ی مکرر امام خامنه‌ای مد ظله مبنی بر لزوم آشنا نمودن مردم اقصی نقاط جهان به ویژه مستضعفین جهان با امام عصر(عج) و ظهور ایشان تا کنون (طی چند دهه گذشته) اقدا‌می در این زمینه انجام نداده‌اند.

در انتها باید به این نکته اشاره مهم کرد که هزینه ساخت این فیلم‌های ضد امام زمان (عج) که توسط ‌ها‌لیوود تولید شده و می‌‌شود، تماما از محل اعتبارات دولتی تامین ‌می‌شود و نه با اعانات و کمک‌ها‌ی مردمی! در ادامه به تعدادی از فیلم‌ها‌ی سینمایی پرخرج ساخت ‌ها‌لیوود که به شکل بی‌رحمانه‌ای به سیاه نمایی و تخریب وجه امام زمان (عج) و نیز به سیاه نمایی علیه روز ظهور و شیوه ظهور ایشان پرداخته شده، اشاره و سپس جزئیات این 3 فیلم سینمایی بیان ‌می‌شود.

مردان مجهول: آخرالزمان/ تبدیل شوندگان/ مرد آهنی/ روز استقلال/نابودگر/بیگانه/بعد از زمین/سقوط سیاره میمون‌ها/ کاپیتان آمریکا/مردان سیاه‌پوش/ لگوی بتمن/ بازی عطش/مردی که فرد را می‌دید/جنگ دنیاها/ لبه فردا/دونی دارکو/الیسیوم/مومیایی/پسر جهنمی/ظهور/انتقام‌جویان.

Transformers2 Revenge of the Fallen

فیلم  سینمایی ” تبدیل شوندگان 2 انتقام شکست خوردگان” یکی از قدرتمندترین فیلم‌ها‌ی ساخت آمریکا‌ و ها‌لیوود بر علیه امام عصر(عج) و شیوه ظهور ایشان است که به شکل بی‌رحمانه‌ای به تخریب و سیاه نمایی علیه حضرت مهدی(عج) و روز ظهور ایشان پرداخته است. این فیلم محصول سال 2009 و به کارگردانی مایکل بی (Micheal Bay) است. جلوه‌ها‌ی ویژه‌ای که در این فیلم به کار رفته در تاریخ فیلم‌سازی آمریکا سابقه نداشته به طوریکه به گفته شرکتIndustrial Light & Magic، بازآفرینی مراحل مختلف ساخت فیلم Transformers 2 روی یک کامپیوتر خانگی 16 هزار سال به طول می‌انجامد!

 داستان این فیلم سینمایی درباره بازگشت و قیام رهبر یک سری از رباتهای باستانی شیطانی در زمین است که حوادث این فیلم بیشتر در آمریکا و در اهرام ثلاثه مصر می‌گذرد. در این فیلم ما شاهد آن هستیم که یک رهبر افسانه ای فوق العاده بی رحم و خونریز به همراه یک سری از رباتهای خبیث که در گذشته‌ها‌ی دور شکست خورده اند؛ قصد “خونخواهی و انتقام” از زمینیان را دارند و مشغول آماده کردن خود برای این کار ‌هستند. در این فیلم ما شاهد آن هستیم که یارانش مکررا اعلان ‌می‌کنند که “زمان ورود رهبر ما فرا رسیده” ،” او دوباره قیام خواهد کرد! “، ” او انتقام خواهد گرفت”.

در این فیلم سینمایی پرخرج ما شاهد تلاش عده ای از رباتهای شرور برای بازگرداندن رهبر بزرگ خود که یک ربات باستانی اهریمنی فوق العاده خبیث ‌باشد، هستیم. در این فیلم گفته ‌شود که این رهبر شیطانی رباتها؛  1-قصد خونخواهی و انتقام دارد 2- قصد حمله و تصرف همه کشورهای جهان را دارد 3-نفر دوازده‌است 4-دارای قدرتهای ماورائی است 5-اهل مکاشفه است و کارهای ترسناکی انجام ‌می‌دهد 6-برادرانش را کشته اند و در نهایت ما در این فیلم شاهد آن هستیم که این رهبر مخوف شیطانی به زمین باز ‌می‌گردد و قیام خود را آغاز ‌می‌کند و در هنگام قیام خود، پس از ورودش به زمین و انهدام ناوهای هواپیمابر آمریکایی و نیز حمله به دیگر شهرهای جهان بیان ‌می‌کند که: “من انتقام ‌گیرم” و یک پیام جهانی به مردم جهان می‌دهد به نحوی که مردم سراسر کره زمین به طور همزمان صدا و تصویر او را ‌بینند و ‌شنوند (اولین معجزه امام زمان (عج) که در روایات اشاره شده به همین شکل است) و خود را معرفی و مردم جهان را تهدید ‌می‌کند که اگر مطابق میل او عمل نکنند، دست به کشتار و قتل عام آنها ‌می‌زند.

Man of Steel

مرد پولادین (Man of Steel) یک فیلم ابرقهرمانی به کارگردانی زک اسنایدر و نویسندگی دیوید اس. گویر می‌باشد که در سال 2013 به صورت جهانی اکران شد. داستان این فیلم در خصوص زندگی و سرگذشت سوپرمن از بدو تولد تا دوران حاضر است و نیز اتفاقاتی که در این بین او با آنها مواجه می‌‌شود.

در این فیلم ما شاهد آن هستیم که سوپرمن، یک دشمن بسیار بی رحم و جنگ طلب به نام ژنرال زاد دارد. ژنرال زاد یک رهبر نظا‌استراتژیست است و دارای قدرت، سرعت، چابکی، استقامت، حواس، آسیب‌ناپذیری و پایداری بسیار گسترده و استقامت ابرانسانی است! و قادر به پرواز کردن! تنفس منجمد کننده! ایجاد پرتوی گرمایی از چشمان! و دید ماوراء طبیعی است و طول عمر بسیار زیاد! و غیب شدن! و… ‌باشد!

ژنرال زاد که سالیان درازی در پی سوپرمن است، پس از یافتن سوپرمن در زمین، ابتدا او را از نیت خود که تشکیل یک امپراتوری جدید بر روی زمین و کشتن انسانهاست، مطلع ‌کند و از سوپرمن(که در این فیلم بعنوان منجی مسیحیت معرفی و البته روی این مسئله تاکید ‌شود) ‌خواهد که با او همکاری ‌دهد که سوپرمن با وی مخالفت ‌کند و سپس با یکدیگر درگیر ‌شوند و ژنرال زاد با سفینه‌ها‌ی فضایی خود به زمین حمله ‌کند و مشغول انهدام سیاره زمین و شهرها ‌شود و سوپرمن نیز با او درگیر ‌شود و… . نکته حائز اهمیت در این فیلم در لحظه ورود ژنرال زاد به زمین است. وی که رهبر نظا‌ارتش شورشیان و مجهز به سفینه‌ها‌ی فضایی پیشرفته نظا‌است، در بدو ورود خود به زمین یک پیام جهانی به مردم زمین ‌دهد که مردمان سراسر کره زمین صدا و تصویر او را مشاهده ‌کنند به صورتیکه ساکنان نقاط مختلف جهان به صورت همزمان سخنان وی را به زبان مادری خویش ‌شنوند! و در این پیام خود را معرفی کرده و مردم جهان را تهدید ‌کند که اگر او همراهی نکنند دست به کشتار آنها خواهد زد!

 با نهایت تاسف باید گفت بر اثر غفلت و عدم توجیه مدیران فرهنگی صداوسیما و وزارت ارشاد، این فیلم ضد امام عصر(عج) هم مجوز پخش ویدیویی را پیدا کرده و ایضا بارها از شبکه‌ها‌ی مختلف صداوسیما پخش شده است.

متاسفانه باید گفت به دلیل عدم توجیه و البته غفلت مدیران صداوسیما، این فیلم ضد حضرت مهدی(عج)، بارها و بارها از شبکه‌ها‌ی مختلف تلویزیونی استانها و همچنین بارها از شبکه‌ها‌ی ملی پخش شده است.

 X-Men: Apocalypse 

فیلم  X-Men: Apocalypseمردان ایکس: (آخرالزمان) یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی به کارگردانی برایان سینگر است و این فیلم دنباله‌ای بر فیلم‌های مردان ایکس است که در 27 مه 2016 اکران شد.

داستان این این فیلم درباره بازگشت و قیام یک رهبر نامیرا و شرور باستانی عرب! به نام صباح النور(نور صبحگاهی) است که در زمان‌ها‌ی دور به وی خیانت شده است. “صباح نور” فوق العاده قدرتمند و تواناییهای ماورائی و معجزه آسای فراوانی دارد و در اوائل فیلم به این نکته اشاره ‌می‌شود که فرقه‌ها‌ و گروه‌ها‌یی در جهان منتظر ظهور و قیام وی هستند و معتقدند که او باز خواهد گشت! سرانجام صباح نور پس از سالها خاموشی و سکوت در دخمه ای (اشاره به سرداب غیبت) که در آن زندانی شده بود توسط مراسم مذهبی پیروان و یارانش به دنیا باز‌می‌گردد و زمانی که به دنیای جدید نظاره می‌کند با اندوه و خشم بیان ‌می‌کند که: بشریت راه خود را گم کرده و اسیر بتهای دروغین شده و جهان را ضعیفان اداره ‌می‌کنند و به صراحت بیان می‌کند که دنیا باید پاک شود و بسیاری از انسان‌ها باید کشته شوند و وی بازگشته است تا جهان را نجات دهد! او تصمیم می‌گیرد که یک امپراتوری جهانی جدید تاسیس کند و  فرمانروایی خود را بر بشریت تحمیل نماید که به همین منظور شروع به جمع آوری نیرو ‌می‌کند و جالب اینکه تمام قدرت‌ها‌ی آن‌ها‌ را ارتقاء ‌می‌دهد و آنها را از رنج و ناراحتی که با آن درگیر بودند، ‌رهانیده و آنها  به یکباره با آمدن صباح النور به موجوداتی غرق در قدرت و عزت تبدیل می‌‌شوند.   

نکته قابل توجه آن است که از نظر صباح النور، او و یارانش مالکان اصلی زمین هستند و در همین راستا به یارانش وعده ‌دهد که به زودی “حکومت بر جهان” به آن‌ها‌ باز خواهد گشت و آنها وارثان زمین خواهند بود! و به آن‌ها‌ ‌گوید: “طلوع صبح جدیدی آغاز خواهد شد!”  “ما جهان را پاک خواهیم کرد” و “از خاکستر دنیایشان، دنیای جدیدی خواهیم ساخت!! و انسانهایی که زنده باقی ‌مانند را رهبری خواهیم کرد”.

یکی از اقدامات صباح النور در این فیلم خلع سلاح جهانی و از کار انداختن سلاح‌ها‌ی اتمی است! او با استفاده از قدرت ماورائی مهار ناپذیر خود در یک اقدام غافلگیر کننده، سوئیچ شلیک همه سلاح‌ها‌ی اتمی ‌در سراسر جهان را فعال کرده و آن‌ها‌ را به تهدیدی علیه دارندگانشان (ابرقدرت‌ها‌) تبدیل می‌کند. نکته جالب اینکه در این بین، اسرائیل جزو شاخص‌ترین کشورهایی است که توسط صباح النورخلع سلاح ‌می‌شود. لازم به ذکر است که صباح النور در هنگام خلع سلاح جهانی و شلیک موشک‌های ابرقدرت‌ها، جملات قابل تاملی بر زبان ‌آورد از قبیل: ” دیگر نه هیچ سیستم‌ها‌یی و  نه هیچ نظام‌ها‌یی و نه سلاح‌ها‌یی و نه هیچ  ابرقدرت‌هایی!”  و ادامه ‌دهد: ” جالب است که چقدر به ابزارها و ماشین‌هایشان (اشاره به موشک‌ها) ایمان دارند” و نهایتا با خشم فراوانی بیان ‌کند که ” ‌توانید پیکان‌هایتان(اشاره به موشکهای اتمی ‌در حال شلیک) را از برج بابل پرتاب کنید ولی هرگز نمی‌توانید به خدا ضربه بزنید!”.

یکی از مهمترین قسمت‌های این فیلم زمانی است که صباح النور، مردم جهان را مخاطب قرار ‌می‌دهد و جملاتی را بر زبان ‌آورد که قابل تامل و البته تکان دهنده است که آغاز آن به این صورت است:

” ساکنان این جهان! …. گوش فرا دهید! …. این یک پیغام است!…. یک پیغام برای تما‌مردان و زنان جهان! …. شما راهتان را گم کرده اید! … “لکن من بازگشته ام!” و در ادامه آنها را تهدید ‌می‌کند …”ساختمان‌ها‌ و معابد شما را ویران خواهم کرد” و… نکته بسیار مهم آن است که مردم کشورهای مختلف جهان، پیام و سخنان صباح النور را بدون استفاده از تجهیزاتی همچون رادیو و تلویزیون ‌می‌شنوند و نکته مهمتر آن است که مردمان کشورهای مختلف جهان، سخنان صباح نور را به زبان مادری خویش می‌‌شنوند.(دقیقا مطابق احادیث وارد شده در مورد اولین معجزه امام زمان(عج))

علی پاسبان-عضو انجمن علمی مهدویت

انتهای پیام/لینک منبع

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

داغ‌ترین مطالب