خانه اجتماعی دو غول فیلمسازی قسمت نهایی «جنگ‌های ستاره‌ای» را می‌سازند

دو غول فیلمسازی قسمت نهایی «جنگ‌های ستاره‌ای» را می‌سازند


به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا به نقل از هالیوود ریپورتر، قرار است دو تهیه کننده از «لوکاس فیلم» و «مارول» برای ساختن قسمت بعدی از مجموعه «جنگ‌های ستاره‌ای» باهم کار کنند.

یکی از مدیران کمپانی «والت دیزنی» گفته احتمالا قرار است «کاتلین کندی» (مجری‌ طرح‌های لوکاس فیلم) و «کوین فایگی» (مجری طرح در مارول استودیوز) قسمت بعدی فیلم سینمایی «جنگ‌های ستاره‌ای» را بسازند.

کوین فایگی

ساخت و توسعه «جنگ‌های ستاره‌ای» توسط رئیس «مارول» با همکاری مجری‌ طرح‌های «لوکاس» فیلم قطعا خبر شوکه کننده و سورپرایز بزرگی برای علاقه‌مندان این فیلم است. زیرا «کوین فایگی» شخصیتی محبوب در ساخت فیلم‌های مارولی است و حالا همکاری او با «لوکاس فیلم» برای توسعه این مجموعه فیلم‌های جذاب و علمی-خیالی، برای دوستداران فیلم بسیار مهم است.

اگرچه قسمت آخر این مجموعه سینمایی با عنوان «جنگ‌های ستارهای: قیام اسکای واکر» به عنوان قسمت آخر از مجموعه‌ای که «جرج لوکاس» در سال 1977 ساخته بود شناخته می‌شد، اما حالا کمپانی «والت دیزنی» که سود و امتیاز ساخت قسمت‌های اخیر این فیلم‌ها را خریده بود، به نظر می‌رسد دوست دارد آینده قسمت آخر را تولید کند. 

کاتلین کندی

«مارول» در سال‌های اخیر تولیدات بسیار مشهور و پرفروشی مانند «انتقام‌ جویان: پایان بازی» را ساخته بود و از سوی دیگر «دیزنی» با فروش فیلم‌های «جنگ‌های ستاره‌ای» سود بسیار کلانی را بدست آورد. حالا ساخت قسمت بعدی این فیلم با همکاری مشترک این دو کمپانی که تولیدات بسیار بزرگی را ساخته‌اند باید از یک فروش بی‌سابقه برخوردار باشد.

انتهای پیام/لینک منبع

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

داغ‌ترین مطالب