جهانبخش در میان ۵ بازیکن برتر هفته/ نمره متوسط قوچان نژاد + عکس

Spread the love


به گزارش خبرگزاری تسنیم، مجله معتبر فوتبال اینترنشنال پس از پایان هفته سوم اردیویژه هلند اسامی پنج بازیکن برتر این رقابت ها را معرفی کرد که علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش ایرانی تیم آلکمار با کسب نمره ۷٫۵ توانست در جمع برترین ها حضور پیدا کند.

انس دونال، مهاجم ۱۹ ساله و ترکیه ای تیم توئنته با دریافت نمره ۸٫۵ به عنوان بهترین بازیکن هفته سوم اردیویژه هلند برگزیده شد. کریم الاحمدی (فاینورد) علیرضا جهانبخش (آلکمار) یوریت هنریکس (آیندهوون) و لوئیز بروینس ( اکسلسیور) نیز  با امتیاز مشابه ۷٫۵ در جمع ۵ بازیکن برتر قرار گرفتند.

رضا قوچان‌نژاد، مهاجم تیم هیرنوین نمره متوسط ۵٫۵ را از مجله فوتبال اینترنشنال به خاطر بازی ۹۰ دقیقه ای برابر نایخمن کسب کرد. آلکمار با درخشش  و گلزنی جهانبخش توانست در خانه تیم اوترخت به اولین پیروزی فصل جدید اردیویژه هلند با نتیجه ۲ بر یک دست یابد.

هیرنوین  نیز برابر نایخمن شکست دو بر یک را پذیرا شد تا همچنان در حسرت اولین پیروزی باقی بماند. تیم های آلکمار و هیرنوین تا پایان هفته سوم اردیویژه هلند با امتیازهای ۴ و ۲ به ترتیب در رده های دهم و سیزدهم جدول رده‌بندی جای دارند.

تیم‌های فاینورد، آیندهوون و دن هاخ با امتیاز مشابه ۹ رده های اول تا سوم جدول رده‌بندی اردویژه هلند را به خود اختصاص داده اند.

انتهای پیام/لینک منبع

ثبت شرکت سئو سایت