رضاییان: کار من اشتباه بود، حاضرم قرارداد بی‌قید و شرط امضا کنم/ طاهری و برانکو فرصت جبران بدهند

Spread the loveبه گزارش خبرگزاری تسنیم، رامین رضاییان به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: کار من با باشگاه پرسپولیس نباید به کمیته انضباطی می‌کشید. این اتفاق به خاطر اشتباه من بود و بابت آن عذرخواهی می‌کنم. من در حالی بعضی اقدامات را انجام دادم که از سال گذشته قراردادم با باشگاه دو ساله بود و یک سال دیگر از آن باقی می‌ماند. متأسفانه اشتباه کردم  و اکنون نیز خودم را نه تنها متعهد به اجرای باقیمانده قرارداد می‌دانم، بلکه حاضرم قراردادی بی‌قید و شرط با صلاحدید و اختیار کامل آقای طاهری که تا به امروز پدرانه با من رفتار کرده، امضا کنم.

وی ادامه داد: با توجه به مجموع اتفاقاتی که روی داد، می‌دانم آنچه به دنبالش هستم چقدر برای آقایان طاهری و برانکو سخت است، اما امیدوارم شانس جبران  این مسئله برای آنها، پرسپولیس و هواداران را پیدا کنم. به همین دلیل به آقای طاهری اعلام کردم در صورت موافقت قرارداد جدیدی با پرسپولیس به اختیار تام او ببندم.

مدافع تیم ملی خاطرنشان کرد: می‌دانم در این مدت مشکلاتی برای پرسپولیس، مسئولان باشگاه و خصوصاً سرپرست محترم و سرمربی محترم پیش آمد و بعضی از هواداران نسبت به آنها به اشتباه قضاوت کردند. همچنین هواداران پرسپولیس که خیلی اذیت شدند و وقتی به این مسائل فکر می‌کنم، واقعاً ناراحت می‌شوم، اما از همه این عزیزان می‌خواهم فرصت دیگری به من بدهند و مطمئن باشند که جبران می‌کنم. در این مدت آقای طاهری خیلی به من لطف داشتند. هواداران هم همیشه مرا شرمنده خودشان می‌کنند و آنهایی را هم که هنوز ناراحت هستند، کاملاً درک می‌کنم. طاهری و سایر مسئولان باشگاه از ابتدای این ماجراها تلاش کردند مسئله در فضایی دوستانه و بی‌حاشیه حل شود. این امر در کنار پیام‌های دلگرم کننده هواداران باعث اصرار بیشتر من برای ادامه حضور در پرسپولیس به هر ترتیبی که باشگاه و آقای برانکو صلاح بدانند شده است.

رضاییان اظهار داشت: در مدتی که در پرسپولیس بودم، بزرگی این تیم، تلاش همبازیانم، حمایت هواداران و تفکرات و راهنمایی‌های آقای طاهری و برانکو عامل مهمی در پیشرفت من شد. شخصاً شکی ندارم که آقای برانکو، شخصی به موضوع نگاه نکرد. با او یک سال کار کردم و می‌دانم با توجه به صلاحدید خودش همواره مصالح تیم را در نظر می‌گیرد. من فقط امیدوارم بتوانم یک بار دیگر در تیم محبوبم و تفکرات برانکو جای بگیرم. همچنین امیدوارم آینده به گونه‌ای رقم بخورد و در آن به شکلی عمل کنم که این بخش از خاطرات مشترک من و پرسپولیس کمرنگ شود و نکاتی مثبت و خاطرات شیرینی به جا بماند.

انتهای پیام/لینک منبع

ثبت شرکت سئو سایت