کی‌روش: امشب، شب ایران بود و شایسته پیروزی بودیم/ نمی‌دانم ازبکستان سرعتش را از کجا آورده بود

Spread the loveبه گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کارلوس کی‌روش در نشست خبری پس از دیدار ایران برابر ازبکستان در جمع خبرنگاران گفت: در بازی امشب تیم من با اقتدار کامل بازی کرد و زمین را در دست داشت. بازی خوبی را از هر دو تیم شاهد بودیم و تیم ایران به دلیل اینکه موقعیت‌های بیشتری ایجاد کرد و توانست از یکی از این موقعیت‌های استفاده کند استحقاق پیروزی در زمین را داشت. ازبکستان هم در دقایقی از بازی موقعیت داشت ولی تیم ایران موقعیت‌های بیشتری ایجاد کرد و بازی را در اختیار داشت.

وی افزود: ایران بیشتر تلاش کرد و ازبکستان در ضدحمله‌ها چشم به موقعیت داشت و از این بابت ایران شایستگی بیشتری برای پیروزی داشت.

سرمربی تیم ایران در پاسخ به این سوال که چرا اشکان دژاگه در این بازی به میدان نرفت و جهانبخش و آزمون به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شدند، گفت: این سه بازیکن در تیممان بودند و در نیمکت حضور داشتند. علیرضا جهانبخش و سردار آزمون هم به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شدند و هر سه آماده بودند که بازی کنند اما تمام تصمیات انجام گرفته تاکتیکی بود.

کی‌روش در پاسخ به سوال خبرنگار ازبکستانی که ایران در این بازی در حمله و دفاع عملکرد بسیار خوبی ارائه کرد اما ازبکستان نه چندان خوب بود، گفت: امشب ما شاهد بازی خوبی از هر دو تیم بودیم. امشب، شب تیم ایران بود و ما به لحاظ نظم تیمی و انفرادی بسیار خوب بودیم. من بازی‌های ازبکستان برابر قطر و سوریه را دیده بودم و امشب از سرعت بالای ازبکستان شگفت زده شدم و نمی‌دانم آنها این سرعت را از کجا آورده بودند. ازبکستان بازی بسیار خوبی انجام داد. در وهله اول من باید به بازیکنان خودم به خاطر قدرتی که نشان دادند تبریک بگویم و در وهله دوم به تیم ازبکستان که بازی سرعتی خیلی خوبی انجام داد.

سرمربی ایران در پاسخ به این سوال که شما چندین مرتبه در تاشکند تیم ازبکستان را با نتیجه یک بر صفر شکست داده‌اید و به نظرتان سختترین مصافتان با این تیم کدام بازی بوده است، گفت: دیداری که در تهران به ازبکستان باختیم سختترین بازی ما مقابل ازبکستان بود. البته در بازی امشب دیدیم که حریفان ما در این گروه کار سختی برابر ازبکستان خواهند داشت. این سه امتیاز تنها بخشی از امتیازهایی است که باید برای رسیدن به جام جهانی کسب کنیم و به همین خاطر باید در ادامه بازی‌هایمان با تمرکزمان بالا به کارمان ادامه دهیم.

وی در پایان گفت: تنها یک تیم ملی ایران با ثبات می توانست این تیم خوب ازبکستان را شکست دهد.

انتهای پیام/لینک منبع

ثبت شرکت سئو سایتپاسخی بگذارید