زیدان: مشکل رئال روحی و‌ روانی است نه فیزیکی/ از اخراج شدن نمی‌ترسم

Spread the loveبه گزارش خبرگزاری تسنیم، زین‌الدین زیدان که ۹ ماه از حضورش روی نیمکت سرمربیگری رئال مادرید می‌گذرد، پس از اینکه در ماه ژانویه ۲۰۱۶ جانشین رافائل بنیتس شد، این تیم را فصل گذشته به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا رساند و در لالیگا هم تیمش تنها با یک امتیاز اختلاف نسبت به بارسلونا به نایب قهرمانی بسنده کرد. کهکشانی‌ها فصل جدید را هم خوب شروع کردند، اما قهرمان اروپا در چهار بازی اخیرش (سه بازی در لالیگا و یک بازی هم در لیگ قهرمانان) به نتیجه‌ای بهتر از تساوی نرسیده و همین زین‌الدین را در مسیر انتقادات قرار داده است.

سرمربی فرانسوی سفیدپوشان مادریدی در گفت‌وگو با رادیو«مونت‌کارلو» فرانسه گفت: هراسی از اخراج شدن ندارم. در هر صورت این اتفاق روزی خواهد افتاد. با این حال از کاری که می‌کنم، لذت می‌برم. من فرصت فوق‌العاده‌ای دارم و از کاری که در رئال می‌کنم، خوشحالم. از حرفه‌ام لذت می‌برم، هرچند همیشه لذت بردن از آن کار آسانی نیست.

وی افزود: همچنان به‌دنبال یادگیری و پیشرفت هستم. هر روز از کار با این بازیکنان فوق‌العاده چیزهای جدیدی می‌آموزم. خودم را وقف کاری می‌کنم که در زمین انجام می‌دهم. برای من تمرینات تیم حتی بیشتر از بازی‌ها برایم اهمیت دارد. گروهی از بازیکنان استثنایی در اختیار دارم که چه ببازند چه ببرند، انسان‌های خوبی هستند.

زیدان که معتقد است مشکل کنونی تیمش بیشتر روحی و روانی است تا فیریکی، تصریح کرد: مهم این است که راه‌حلی برای خروج از مشکلات پیدا کنیم و این کار را قطعاً خواهم کرد. به هر حال مشکل رئال فاجعه‌بار نیست، اما جزیی هم نیست. به اعتقاد من مشکل ما فیزیکی نیست. ما در دقایق ابتدایی بازی ضربه می‌خوریم و در بازی‌های لالیگایی اخیرمان به خصوص برابر ویارئال خیلی بد بودیم. به هر حال به نظر من مشکل رئال‌مادرید مشکل روحی و روانی است و سعی می‌کنیم راه‌حلی برای حل این مشکل پیدا کنیم.

انتهای پیام/لینک منبع

ثبت شرکت سئو سایتپاسخی بگذارید