اولیور کان در انتظار سمتی تازه در بایرن مونیخ

Spread the loveبه گزارش خبرگزاری تسنیم، اولیور کان در حساب کاربری‌اش در شبکه اجتماعی «توئیتر» فیلمی از خود منتشر کرده که جلوی لوگوی بزرگی از باشگاه بایرن مونیخ ایستاده است. او در این فیلم می‌گوید: «مسئولیت جدید فوق‌العاده‌ای در انتظارم است. پنج روز بعد اطلاعات بیشتری را به شما خواهم داد».

این پیام اولیور کان بدین معناست که او به باشگاه بایرن مونیخ بازخواهد گشت. البته این چیز جدیدی نیست چون باشگاه بایرن مونیخ همیشه از اسطوره‌ها و بازیکنان پیشین خود در ساختار باشگاهی‌اش استفاده کرده است.

نشریه «بیلد» آلمان در این باره گزارش داد، بر اساس گفته اولیور کان روز سه‌شنبه مشخص خواهد شد که او قرار است در کدام بخش با باشگاه بایرن مونیخ همکاری کند، اما به‌نظر می‌رسد دروازه‌بان پیشین باواریایی‌ها که بین سال‌های ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۸ در این باشگاه عضویت داشته در یکی از این پست‌ها مشغول به کار شود: مدیر ورزشی بایرن مونیخ، سفیر باشگاه، کار در رده‌های پایه باشگاه بایرن مونیخ و یا حضور در کادرفنی کارلو آنچلوتی به‌عنوان مربی دروازه‌بان‌ها.

البته در این بین به‌نظر می‌رسد محتمل‌ترین سناریو، انتصاب اولیور کان به‌عنوان مدیر ورزشی بایرن مونیخ باشد، پستی که پس از جدایی ماتیاس سامر خالی مانده است.

انتهای پیام/لینک منبع

ثبت شرکت سئو سایتپاسخی بگذارید