مایدا ۲۵ مهر به ایران می‌آید

Spread the loveبه گزارش  خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، «مایدا چیچیچ» سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران، روز ۲۵ مهرماه به تهران می‌آید و اردوی انتخابی تیم والیبال نوجوانان دختر نیز از روز دوشنبه ۲۶ مهرماه آغاز می‌شود. ۱۶۶ نوجوان دختر از ۲۴ استان کشور برای حضور در اردوی انتخابی تیم والیبال نوجوانان انتخاب شده‌اند. 

زهره میرسپاسی، نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال درباره مربیان تیم ملی والیبال نوجوانان نیز گفت: با مشورت رئیس فدراسیون والیبال تعدادی از مربیان کشور به اردوی انتخابی تیم والیبال نوجوانان دعوت شده‌اند و مایدا چیچیچ از بین آنان، همکاران خود را انتخاب خواهد کرد.

وی به هماهنگی به عمل آمده با آموزش و پرورش برای بازیکنان انتخاب شده اشاره کرد و گفت: مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می‌شود و ملی پوشان انتخابی از اول آبان ماه باید در اردوی‌های این تیم شرکت کنند.

نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال ادامه داد: به همین دلیل با آموزش و پرورش هماهنگ شدیم تا پس از انتخاب نهایی بازیکنان اردوی تیم والیبال نوجوانان، ملی پوشان با مشکلات درسی روبرو نشوند. اگر نیاز باشد کلاس‌های درسی آنان نیز همزمان با اردو برگزار خواهد شد.

مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان دختر آسیا از ۳۱ فروردین ماه تا هشتم اردیبهشت ماه سال آینده به میزبانی تایلند برگزار خواهد شد. ۱۶۶ بازیکن برای حضور در اردوی انتخابی تیم والیبال نوجوانان دختر از ۲۴ استان کشور انتخاب شده‌اند که میانگین قدی آنان ۱۸۶ سانتی‌متر است.

انتهای پیام/لینک منبع

ثبت شرکت سئو سایت