کفاشیان: با هماهنگی می‌توانیم برنامه بازی‌های تیم ملی را تغییر دهیم/ تکلیف پیراهن‌های تیم‌های ملی را مشخص می‌کنیم

Spread the loveبه گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علی کفاشیان در مراسم بدرقه تیم فوتبال جوانان گفت: تیم جوانان از ترکیب خوبی تشکیل شده و فکر نکنم بازی‌های سختی در آسیا داشته باشند؛ آنها باید به بازی‌های سخت در جام جهانی فکر کنند. بازیکنان جوانان ذخیره‌های تیم ملی بزرگسالان بوده و خوشبختانه خوب آماده شده‌اند.

وی در مورد کیفیت پیراهن‌ها که همیشه مورد بحث است، عنوان کرد: این مسئله برای بازیکنان و کادرفنی موضوع مهمی نیست و حل می‌شود.

کفاشیان در خصوص بازی تیم ملی در روز تاسوعا مقابل کره‌جنوبی اظهار داشت: مردم کشورمان در عزای امام حسین (ع) عزادار هستند و ما نیز مراسم عزاداری را در ورزشگاه خواهیم داشت. تلاش می‌کنیم شعائر اسلامی حفظ شود و همه مسائل در خصوص این عزاداری باشکوه را رعایت خواهیم کرد. مراسم خودجوش است و مردم این کار را انجام می‌دهند. آنها هستند که عزاداری می‌کنند و امیدوارم تیم ملی نیز بتواند با نتیجه‌ای خوب از زمین خارج شود و ما مزد عزاداری‌های‌مان را در همان روز بگیریم.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در خصوص تغییر در تاریخ دیدارهای بعدی که با مناسبت‌های مذهبی و شب قدر همراه شده، گفت: چند تاریخ دیگر وجود دارد که در این مورد در حال بررسی هستیم. تاریخ‌ها هر ۴ سال یکبار به تیم‌ها و کشورها اعلام می‌شود. همه چیز از قبل قطعی شده اما ما با هماهنگی می‌توانیم تغییراتی در برنامه ایجاد کرده و یکی، دو روز برنامه بازی‌های‌مان را عوض کنیم.

کفاشیان در مورد سفر کره‌ای‌ها با ماسک سیاه به ایران تصریح کرد: در این مورد چیزی نمی‌دانم و در جریان ماسک‌ها نیستم.

او در خصوص پیراهن تیم های ملی که همچنان بی‌نظم به رده‌های پایه اهدا شده گفت: در حال مذاکراتی هستیم تا تکلیف این پیراهن‌ها را روشن کنیم. قراردادی بستیم اما در این قرارداد، اختلافاتی وجود وجود دارد. اکثر اختلافات در خصوص کیفیت پیراهن‌هاست که هنوز از نگاه ما، وعده‌ها به اجرا نرسیده است. باید جلساتی بگذاریم و اگر نیاز باشد، از جای دیگری پیراهن‌ها را تهیه کنیم.

کفاشیان با اشاره به شرایط کادرفنی تیم فوتسال خاطرنشان کرد: عملکرد کادرفنی و آقای ناظم‌الشریعه در کمیته‌ای که در فدراسیون فوتبال داریم، مورد توجه و ارزیابی قرار گرفت و از عملکرد ایشان و تیمی که ساخته رضایت داشتیم. با توجه به اینکه ما بازی‌های آسیایی، مسابقات آسیایی و جام جهانی بعدی را در پیش داریم، در قرارداد جدیدی که با ناظم‌الشریعه به امضا می‌رسد همه شرایط را مدنظر قرار می‌دهیم.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در مورد احتمال حضورش در انتخابات فیفا گفت: این موضوع بستگی به شرایط دارد. کاندیداها مشخص هستند و انتخابات هم مشخص است. اگر قرار شد به همان شکل سابق، انتخابات انجام شود، من در انتخابات شرکت می‌کنم اما اگر بنا بر این باشد که اساسنامه تغییر کند، وارد انتخابات نمی‌شوم. باید ببینیم شرایط چطور پیش می‌رود. همه چیز بستگی به تغییرات در اساسنامه دارد.

انتهای پیام/لینک منبع

ثبت شرکت سئو سایتپاسخی بگذارید