» صفحه اصلی » برگزاری نشست عطر حضور در حوزه علمیه فاطمیه(س)پاکدشت
صفحه اصلی - کانون های خدمت رضوی شهرستانهای استان تهران

برگزاری نشست عطر حضور در حوزه علمیه فاطمیه(س)پاکدشت

۱۱ اسفند ۰۲ 0۰31

به‌ همت کانون کتاب و کتاب خوانی خدمت رضوی شهرستان پاکدشت نشست عطر حضور در حوزه علمیه فاطمیه (س) شهرستان پاکدشت برگزار شد.
به گزارش آستان نیوز از تهران، در این نشست صدیقه خانی معاونت پژوهش حوزه علمیه فاطمیه (س) پاکدشت طی سخنانی به تبیین مشارکت مردم در انتخابات، اهمیت و ضرورت آن توسط طلاب و مبلغان و آشنایی طلاب با نحوه پاسخگویی سوالات و شبهات مخاطبان و مسائل مربوط به آن که باید مورد توجه ویژه طلاب در جهت گام برداشتن در عرصه جهاد تبیین و ملزم بودن به آن به علت داشتن مخاطب در خانواده و جامعه پرداخت.
وی در ادامه این نشست اشاره ای داشت به بیانات رهبری و بحث تحولی که ایشان در حرم امام رضا(ع) در آغاز سال ۱۴۰۲ به تبیین آن پرداختند با هدف مصون ماندن از بازی در پازل و نقشه دشمن در این زمینه و فرمان های عمومی که از دی ماه تا کنون توسط رهبر معظم انقلاب در زمینه ترویج و مشارکت در انتخابات و معرفی کتب و منابع مطالعاتی که می تواند طلاب را در این زمینه یاری کند.

شایان ذکر است این نشست با همکاری معاونت‌های پژوهش و فرهنگی حوزه علمیه فاطمیه(س) و مسئول کانون کتاب و کتابخوانی خدمت رضوی شهرستان پاکدشت برگزار شد.
انتهای پیام/ خبرنگار محمد اکبری میاندشتی

به این نوشته امتیاز بدهید!

فاطمه شمس دبیر تحریریه کانون خدمت رضوی

  • ×

    با ما در ارتباط باشید