» صفحه اصلی » چهارشنبه های امام رضایی/حال و هوای حرم مطهر رضوی در پایتخت
صفحه اصلی - کانون های خدمت رضوی استان تهران

چهارشنبه های امام رضایی/حال و هوای حرم مطهر رضوی در پایتخت

۱۰ اسفند ۰۲ 0۰17

 

همزمان با چهارشنبه های امام رضایی خادمیاران و یاوران رضوی کانون های خدمت رضوی در استان تهران با برپایی میزهای خدمت حال و هوای ناب حرم امام مهربانی ها را درپایتخت ایجاد می کنند .

به گزارش آسمانی نیوز، همزمان با چهارشنبه های امام رضایی تمامی مناطق و شهرستانهای استان تهران با محوریت ترویج سیره رضوی میزهای خدمت رسانی را راه اندازی می کنند .

احمد زمردی جانشین روابط عمومی ودبیر کانون خدمت رضوی خبر و فضای مجازی استان تهران بااشاره به اهمیت موضوع مشارکت خادمیاران در ارائه خدمات تخصصی به نیازمندان گفت : پیرو ابلاغیه و دستورالعمل های آستان قدس و تاکید مدیر کانون های خدمت رضوی استان جناب صفرعلی براتلو، میزهای خدمت مناطق و شهرستان ها باحضور در مساجد، مدارس و دفاتر خدمت رضوی برای ارائه خدمات دائر می شود.

وی با بیان اینکه خادمیاران ویاوران رضوی با برپایی میزهای خدمت مشاوره،حقوقی، بانوان و خانواده، هنر، کارآفرینی و اشتغال، قرآن، سلامت و بهداشت خدمات ارزشمندی را به تمامی شهروندان هدیه می دهند گفت : خادمیاران کانون های خدمت رضوی استان تهران درطول ایام هفته طبق برنامه ریزی های صورت گرفته به خدمت رسانی مشغول هستند اما چهارشنبه ها بصورت ویژه ،گویی که در حرم مطهر رضوی کشیک خدمتی دارند به نیازمندان خدمات ارائه می کنند.

انتهای پیام/ خبرنگار فاطمه شمس

 

به این نوشته امتیاز بدهید!

فاطمه شمس دبیر تحریریه کانون خدمت رضوی

  • ×

    با ما در ارتباط باشید