خانه مطالب گذشته جلسه‌ای با مستقلان نداشته‌ایم/تعدادی از اعضای لیست امید به فراکسیون مستقلان پیوسته‌اند

جلسه‌ای با مستقلان نداشته‌ایم/تعدادی از اعضای لیست امید به فراکسیون مستقلان پیوسته‌اندبهرام پارسایی سخنگوی فراکسیون امید مجلس در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه تاکنون جلسه‌ای بین نمایندگان فراکسیون امید و مستقلان مجلس تشکیل نشده است، گفت: برخی از دوستان ادعا دارند تشکیل فراکسیون مستقلان نتیجه افراط‌گری در فراکسیون امید است که این بهانه‌جویی است.

وی با تاکید براینکه افرادی که ادعای افراط‌گرایی در فراکسیون امید را دارند باید با  مدرک گفته‌های خود را اثبات کنند، تصریح کرد: آن دوستانی که ادعای افراط‌گرایی در فراکسیون امید را دارند در حال توجیه کار خود برای تشکیل فراکسیون مستقلان هستند.

سخنگوی فراکسیون امید با بیان اینکه از این فراکسیون نماینده‌ای جدا نشده است، گفت: تنها تعدادی از اعضای لیست امید به فراکسیون مستقلان پیوسته‌اند.

پارسایی با اعلام اینکه دیدگاههای فراکسیون امید مغایرتی با سیاستهای دولت یازدهم ندارد، اظهار کرد: اگر فردی شفاهاً بخواهد نماینده یا فراکسیونی را متهم کند کار شایسته‌ای انجام نداده است.

مهرداد بائوج لاهوتی سخنگوی فراکسیون مستقلان مجلس دهم در گفت‌وگویی اعلام کرده بود که تشکیل فراکسیون مستقلان نتیجه افراط‌گرایی در فراکسیون امید بوده است.

انتهای پیام/لینک منبع

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

داغ‌ترین مطالب

مراسم معارفه دکتر علی جباری مدیرعامل بیمه رازی برگزار شد- اخبار پول | ارز | بانک – اخبار اقتصادی تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی بیمه رازی، مراسم تقدیر و تشکر از آقای مهندس سید مجید بختیاری و معارفه آقای...

جزئیات لغو ممنوعیت مأموریت کارکنان دستگاه‌های اجرایی به تهران و کلان‌شهرها + سند- اخبار اقتصاد ایران – اخبار اقتصادی تسنیم

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اصلاح تحریری ماده (9) آیین‌نامه اعطای تسهیلات به کارکنان دستگاه‌های اجرایی متقاضی انتقال از تهران و کلان‌شهرها...