خانه ورزشی توپ و تور گفتگو با محمد حسین اکبرمنادی دروازبان جوان و با استعداد سایپا

گفتگو با محمد حسین اکبرمنادی دروازبان جوان و با استعداد سایپا

photo_2016-09-27_15-00-32          نویسنده خبر :بهناز شجاعی

فرکی انسان اخلاق مداری است و میخواهم به معیارهای ایشان نزدیک شوم

با استعداد سرشار و پيگيري هاي بسيار که از خودش نشان داد خيلي زود مربيان را مجاب کرد در مسير آينده اي درخشان قرار گرفته است. فردي مستعد و با علاقه که توانست دوره هاي پايه فوتبال را خيلي سريع طي کند. جسارت و هوش ذاتي محمد حسين اکبرمنادي او را درون دروازه فرستاد تا بسوي آينده اي موفق شيرجه بزند .  قامت بلند و استيل مناسب با دست هاي پهن که ويژگي يک دروازه بان خوب است ويژگي هاي جسماني اکبر منادي است که خيلي به او در دوران دروازه باني فوتبال کمک کرده است.
محمد حسين درباره دوران کودکي و آشنايي با فوتبال مي گويد: از همان دوران عاشق فوتبال شده بودم. روزهاي زيادي را با اين ورزش سپري کردم فقط به خاطر اينکه روزي خودم به يک فوتباليست بزرگ تبديل شوم.در اين راه موانع سخت و روزهاي طاقت فرسايي هم داشتم اما براي رسيدن به هدف بايد دشواري ها را با تمرين و تلاش کنار زد.
تمرين و تلاش اکبرمنادي به او کمک کرد سه دوره نونهالان ، نوجوانان و جوانان را در فوتبال ، سريع و با موفقيت طي کند. او درباره مدرسه فوتبال شهرش در درود لرستان مي گويد: گهر درود نخستين جايي بود که با ورود به آن دروازه فوتبال به رويم گشوده شد. از همان دوران نونهالي مربيان از من رضايت داشتند و مدام تشويقم مي کردند. سپس با کمک مربيان وارد تيم شدم و در رده هاي پايه بازي کردم.
رشد پايه اي فوتبال اکبرمنادي در سال هاي بعد بسيار تاثيرگذار بود به طوري که سبب شد او به تيم دسته اولي گهر درود وارد شود و زير نظر عليرضا دليخون ملي پوش سابق و مربي دروازه بان هاي تيم قرار بگيرد. اکبرمنادي ادامه مي دهد: 3 سال در گهر درود همراه با تجربيات بسيار خوبي براي من گذشت. آغاز اين حرکت در سال 1389 بود که سکوي پرش من به تيم هاي ديگر شد. در همان دوران دوازده بار درون دروازه ايستادم که بازي با نيروي زميني در تهران نقطه عطف آن بود. با درخشش در همان مسابقه دوران جديدي در زندگي ورزش حرفه اي من آغاز شد.
بازي با نساجي مازندران از ديگر روزهاي خوب فوتبالي اکبرمنادي با وجود سن کم بود.خودش درباره آن روز مي گويد: استرس زيادي داشتم چون چنين فضايي را با حضور تماشاگر تجربه نکرده بودم. برايم خيلي سخت بود اما بايد خودم را نشان مي دادم چون براي بازيکن نبايد هيچ ميداني فرق کند بلکه بايد فقط به درخشش در ميدان فکر کند. بعد از آن برابر سياه جامگان يکي از بهترين بازي هاي من بود. خوشبختانه در اين بازي ها مربيان زيادي از من به عنوان دروازه بان جوان تيم حمايت کردند.
اکبرمنادي درباره پايان دوران بازي در گهر درود و پيوستن به سايپا مي گويد: در بازي هاي ليگ برتر و پس از بازي برابر فولاد خوزستان ، نفت آبادان و استقلال تهران  در بازي با استقلال اهواز بود که آقاي مجيد جلالي مرا ديد و در پايان همان دوره از بازي ها مرا به تيم سايپا دعوت کرد.
بازيکن درودي فوتبال ايران حمايت و درس هايي که از جلالي آموخت را هرگز فراموش نمي کند و مي گويد: در سايپا زير نظر آقاي جلالي خيلي چيزها ياد گرفتم و واقعا از ايشان سپاسگزارم که يک معلم واقعي فوتبال هستند.
اکبرمنادي با تغييرات کادر فني سايپا و آمدن حسين فرکي روي نيمکت اين تيم همچنان در تيم سايپا به عنوان يکي از دروازه بان هاي تيم مورد توجه است و تمرينات مرتبي دارد.او مي گويد: آقاي فرکي از مربيان اخلاق مدار فوتبال ايران بوده و که کار کردن با ايشان لذتبخش است. آقاي احمد سجادي ملي پوش پيشين و مربي دروازه بان هاي سايپا نيز آموزه هاي تازه اي به من داد که از ايشان سپاسگزارم. من وظيفه ام تمرين کردن و آموختن نزد بزرگان فوتبال ايران است و تمام تلاشم را مي کنم تا بتوانم پاسخ زحمات مربيانم را بدهم.

داغ‌ترین مطالب

ادامه مذاکرات برای افزایش پروازهای خارجی

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری خبر داد ادامه مذاکرات برای افزایش پروازهای خارجی +مقاصد جدید درپی از سرگیری برخی پروازهای مسافری به مقاصد خارجی، رییس سازمان هواپیمایی...

نه مذاکره‌ای بین ایران و آمریکا بوده و نه هست و نه انجام خواهد شد

در نشست خبری سخنگوی وزارت خارجه مطرح شد واکنش تهران به ادعای ترامپ درباره توافق با ایران، شایعه مذاکره ایران و آمریکا در عمان و...

ترین‌های فرابورس 6 مهر 99

 پُربازده ترین سهام | ترین‌های فرابورس 6 مهر 99 حقوقی ها بیشتر چه خریدند | حقیقی ها بیشتر چه خریدند در نمای کلی از وضعیت معاملات...

نیمروز بورسی 7 مهر 99

نقشه نیمروز 7 مهر 99  تحلیل بورس امروز | دوباره فروش دلار خود را برای کانال های جدید آماده میکند امروز بازار در حالی با صف فروش...

پارک ملی هوافضا

نمایشگاهی در تراز جهانی/ چه تجهیزاتی توسط هوافضای سپاه به نمایش درآمده؟ دستاوردهای متعدد نیروی هوافضای سپاه در حوزه‌های مختلف موشکی، پدافند هوایی، پهپادی، عملیات...