خانه صفحه اصلی رشیدی: از عملکرد جوجیتسو در بازی‌های ساحلی اصلا راضی نیستم

رشیدی: از عملکرد جوجیتسو در بازی‌های ساحلی اصلا راضی نیستممحمود رشیدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ضمن ابراز خوشحالی از نتایج به دست آمده در بازی‌های ساحلی آسیا عنوان کرد: خوشبختانه موفق شدیم در مجموع 4 مدال طلا، 3 نقره و 5 برنز بگیریم و از این بابت جای خوشحالی وجود دارد اما نتایجی که جوجیتسو به دست آورد واقعا بد بود.

وی ادامه داد: همان طور که روسای فدراسیون‌ها باید جوابگوی مسئولان کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان باشند، مسئولان این رشته‌ها نیز باید به مسئولان فدراسیون پاسخگو باشند. آنها قول کسب 4 مدال را داده بودند و در کنار این موضوع بدون هماهنگی در بخش کاتا نیز مسابقه داده‌اند.

رئیس فدراسیون ورزش‌های رزمی اظهار داشت: تیم جوجیتسو قرار بود تنها در بخش کومیته در پنجمین دوره بازی‌های ساحلی به میدان برود و حضور این تیم در بخش کاتا بدون اطلاع من انجام شده است. مسئولان این رشته باید پاسخگوی این موضوع و نتایج ضعیفی که در این میدان گرفتند، باشند.

وی گفت: خوشبختانه در سایر رشته‌های اعزامی نتایج خوبی به دست آوردیم و مسئولان ورزش کشور نیز از این نتایج راضی هستند. من هم در کل از نتیجه راضی هستم اما قطعا عملکرد ضعیف جوجیتسو تحلیل و بررسی خواهد شد.

انتهای پیام/

 

 لینک منبع

ثبت شرکت سئو سایت

داغ‌ترین مطالب