» صفحه اصلی » اجرای طرح ملی “من قرآن را دوست دارم” توسط خادمیاران رضوی شهرستان اسلامشهر 
صفحه اصلی - کانون های خدمت رضوی شهرستانهای استان تهران

اجرای طرح ملی “من قرآن را دوست دارم” توسط خادمیاران رضوی شهرستان اسلامشهر 

۲۳ بهمن ۰۲ 1۰20

همزمان با ایام الله دهه فجر طرح ملی “من قرآن را دوست دارم” در محله های اسلامشهر صورت گرفت

به گزارش آسمانی نیوز، طرح ملی “من قرآن را دوست دارم” همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در محله شهرک امام خمینی (ره) مسکن مهر اسلامشهر برگزار شد.

زینب رضایی مسئول کانون قرآنی خدمت رضوی شهرستان اسلامشهر بیان کرد: براساس ابلاغیه ارسال شده از آستان قدس رضوی تحت عنوان طرح ملی “من قرآن را دوست دارم” درسطح کشور در۴ رشته قرآنی آموزش روخوانی وتجوید، تدبر درقرآن، حفظ تخصصی جز ۳۰ قرآن ‌کریم برای افراد ۸سال به بالا بصورت مجازی آموزش درنظر گرفته شد.

وی خاطر نشان کرد: این دوره برای افرادی که نمی‌توانند بصورت حضوری ازکلاس های قرآن استفاده کنند فرصت بسیار مناسبی است.

همچنین این دوره ها دارای مربی پشتیبان می‌باشد ودرپایان دوره گواهی نامه صادر می‌شود.

رضایی تشریح کرد: طرح ملی من قرآن را دوست دارم با هدف هرچه بیشتر جهت جذب نونهالان و نوجوانان شناخته شده است که این دومین بار است که در شهرستان اسلامشهر برگزار شده که اولین بار در مصلی نمازجمعه اسلامشهر در ایام اعتکاف بالغ بر ۶۰۰ نفر از دانش‌آموزان و دومین مرحله در محله شهرک امام خمینی (ره) با همکاری کانون محله‌ای خدمت رضوی مسجد جامع امیرالمومنین علیه السلام شهرک در شب ۲۲ بهمن ماه اجرا شد.

وی تاکید کرد:خادمیاران کانون قرآن وظیفه دارند دربرنامه ها این طرح را تبلیغ کنند ودرصورت نیاز ثبت نام هم انجام دهند، این طرح با توکل به خدا و مدد حضرت رضا علیه‌السلام پا برجا خواهد بود و در مساجد و حسینیه های شهرستان اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/خبرنگار مصطفی مسیبی

به این نوشته امتیاز بدهید!

فاطمه شمس دبیر تحریریه کانون خدمت رضوی

  • ×

    با ما در ارتباط باشید