» صفحه اصلی » طبخ و توزیع سیصد وعده غذای رضوی در منطقه ۱۸
صفحه اصلی - کانون های خدمت رضوی استان تهران

طبخ و توزیع سیصد وعده غذای رضوی در منطقه ۱۸

۲۰ خرداد ۰۳ 1۰22

خادمیاران در آشپزخانه حریم رضوی کانون خدمت رضوی منطقه هجده تهران در شب شهادت جوادالائمه علیه السلام سیصد وعده طعام آماده کردند.

به گزارش آسمانی نیوز، با همت خادمیاران و یاوران رضوی منطقه هجده، در شب شهادت آقا و مولایمان حضرت جواد علیه السلام در آشپزخانه حریم رضوی این منطقه سیصد وعده غذا گرم طبخ شد.

سیدرضامنصوری پور مقدم جانشین کانون خدمت رضوی منطقه هجده با بیان خبر افزود: این غذاها توسط کانون عمومی خدمت رضوی منطقه هجده در بین عزاداران حضرت جواد علیه السلام و نیازمندان تحت پوشش کانون خدمت رضوی منطقه هجده تهران توزیع شد.

وی تصریح کرد: با عنایت حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام و با همت خادمیاران و یاوران رضوی منطقه و با کمک بانیان خیر، این اقدام در شب شهادت حضرت جوادالائمه توسط کانون محله ای خدمت رضوی منطقه هجده صورت گرفت.

منصوری با بیان این فرموده از امام صادق علیه السلام، که ثواب اطعام مومن توانگر معادل نجات دادن یک برده از قربانی شدن است، اما ثواب اطعام مومن نیازمند برابر با رهایی صد برده از قربانی شدن است، افزود: همت و تلاش کانون خدمت رضوی منطقه این است که افراد بی بضاعت و کم بضاعت منطقه را شناسایی و بر اساس برنامه زمان بندی از پیش تعیین شده در هر مناسبت این غذاها را بدست این افراد برساند.

منصوری در پایان گفت: جهت انجام این اقدام خداپسندانه مبلغ دویست میلیون ریال هزینه شده است.

انتهای پیام/ کانون_خدمت_رضوی_منطقه_۱۸_تهران

به این نوشته امتیاز بدهید!

محمد اکبری میاندشتی

دیدگاهتان را بنویسید

  • ×

    با ما در ارتباط باشید