» صفحه اصلی » پویایی فعالیت‌های هنری در مساجد زیر سایه شمس الشموس
صفحه اصلی - کانون های خدمت رضوی استان تهران

پویایی فعالیت‌های هنری در مساجد زیر سایه شمس الشموس

۲۰ خرداد ۰۳ 3۰23

 

کانون کارآفرینی و اشتغال منطقه ۵تهران با هم افزایی برای تعامل بیشتر و رشد فعالیت‌های کانون با مساجد و پایگاه های بسیج در تابستان همکاری می کند.

به گزارش آسمانی نیوز، نازیلا مجیدی مسئول کانون کارآفرینی و اشتغال خدمت رضوی منطقه ۵تهران گفت: مساجد و پایگاه های بسیج به ویژه در تابستان باید جایی برای شکوفایی و بالندگی فرهنگی، هنری باشد.

وی اظهار داشت: هم افزایی برای تعامل بیشتر و رشد فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد و کانون کارآفرینی و اشتغال خدمت رضوی منطقه باید شکل بگیرد و این ارتباط دو سویه برقرار شود تا به هدف مشترک جذب جوانان به خانه امن خدا و گسترش فعالیت‌های مسجد محور برسیم.

مجیدی عنوان کرد: کانون کارآفرینی و اشتغال برای تابستان همکاری خود را باپایگاه شهید روستایی، پایگاه های بسیج مسجد الزهرا (س)، مسجد ابا عبدالله (ع)، مسجد انصار المهدی(عج) و مسجد المهدی(عج) آغاز کرده و با عنایت امام رئوف آمار ثبت نام به حدی بالا بود که برای هرکلاس همزمان دو مربی در نظر گرفته شده است.

وی همچنین خاطرنشان کرد : شرکت در اردوهای جهادی خدمت رضوی در روستاها و جاهای محروم با همراهی مربیان حرفه‌ای و حتی هنرجوهایی که در حال آموزش دیدن هستند یکی دیگر از فعالیتهای پیش روی کانون در تابستان امسال می باشد.

مسئول کارآفرینی و اشتغال در پایان به آغاز دوره جواهردوزی و گلیم بافی همزمان با سالروز ازدواج امیرالمؤمنین علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) اشاره کرد و گفت: این دوره ها در مسجد الزهرا(س) روزهای شنبه ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰ گلیم بافی، ۱۷ تا ۱۸:۳۰ جواهردوزی برگزار می‌شود که در اولین جلسه با استقبال خوبی روبرو شد و ۴۰ نفر از بانوان در این کلاس ها شرکت کردند.

انتهای پیام/۳/۲۰

#کانون_خدمت_رضوی_منطقه_۵_تهران

به این نوشته امتیاز بدهید!

فاطمه شمس دبیر تحریریه کانون خدمت رضوی

دیدگاهتان را بنویسید

  • ×

    با ما در ارتباط باشید