» اجتماعی » گلدن ویزا چیست؟
اجتماعی - جدیدترین اخبار - جوانان - خانه و خانواده - سبک زندگی - سرزمین مادری - سفرهای خارجی - صفحه اصلی - گردشگری و میراث

گلدن ویزا چیست؟

۱۲ مهر ۰۲ 9۰332

ویزای طلایی اسپانیا ویزایی اقامتی است که برای شهروندان خارج از اتحادیه اروپا که قصد سرمایه‌گذاری قابل توجهی در اسپانیا را دارند، صادر می‌شود. این ویزا به دارنده و اعضای خانواده فرد سرمایه‌گذار، اجازه اقامت در اسپانیا و دسترسی بدون نیاز به اخذ وجوز به سراسر منطقه شینگن را می‌دهد. متقاضیان برای دریافت این ویزا باید حداقل مبلغ ۵۰۰ هزار یورو را در بخش املاک و مستغلات اسپانیا سرمایه‌گذاری نمایند. اقامت گلدن ویزا یا سرمایه گذاری هر دو سال یکبار امکان تمدید دارد و پس از گذشت ۵ سال می‌تواند اقامت دائم اسپانیا را برای متقاضیان به ارمغان آورد. یکی دیگر از مزیت‌هایی که ویزای سرمایه‌گذاری طلایی دارد امکان دریافت شهروندی اسپانیا پس از گذشت ۷ سال است. برای آشنایی بیشتر با شرایط دریافت ویزای طلایی اسپانیا، مدارک لازم برای اخذ ویزای طلایی اسپانیا، هزینه دقیق و مدت زمان اعتبار ویزای طلایی اسپانیا با ما همراه شوید.
مزایای دریافت اقامت گلدن ویزا یا سرمایه گذاری اسپانیا:

دریافت اقامت برای سرپرست و تمام اعضای خانواده
دریافت سومین پاسپورت قدرتمند دنیا
بدون نیاز به شرط حضور و سریعترین روش مهاجرت
سفر بدون محدودیت به تمامی کشورهای حوزه شنگن
اجازه ثبت شرکت، کار و فعالیت اقتصادی
افتتاح حساب در معتبرترین بانک های اروپایی
بدون نیاز به مدرک زبان
عدم محدودیت سنی
تحصیل رایگان فرزندان
امکان استفاده از خدمات درمانی رایگان برای تمامی اعضای خانواده
سهولت در اخذ ویزای آمریکا، کانادا و انگلستان
شرط حضور در اسپانیا را ندارد

برای اخذ اقامت گلدن ویزا یا سرمایه گذاری به چه میزان سرمایه گذاری مالی نیاز است؟

املاک و مستغلات در اسپانیا به ارزش حداقل ۵۰۰ هزار یورو بخرید (املاک و مستغلات می­‌توانند یک واحد یا چند واحد تجاری یا مسکونی باشند اما ارزش کلی آن‌ها نباید کمتر از ۵۰۰ هزار یورو باشد.
حداقل ۲ میلیون یورو در صندوق بدهی عمومی اسپانیا سرمایه گذاری کنید.
سهام یک شرکت را بخرید یا در یک بانک اسپانیایی حداقل یک میلیون یورو سپرده گذاری کنید.
در یک کسب و کار جدید که فرصت‌های شغلی ایجاد می­‌کند یا به نوآوری‌های علمی / فناوری کمک می‌­کند، سرمایه‌گذاری کنید.

قیمت ملک در اسپانیا

کشور اسپانیا یکی از محبوب‌ترین کشورهای صادر کننده ویزای طلایی یا گلدن ویزا است. یکی از بهترین راه‌های دریافت گلدن ویزای اسپانیا، خرید ملک به مبلغ حداقل ۵۰۰ هزار یورو است. مبلغ ۵۰۰ هزار یورو میتواند قیمت یک ملک یا مجموع چندین ملک باشد. پس برای آن دسته از سرمایه گذارانی که قصد اجاره و یا بازسازی املاک را دارنی گزینه مناسب خرید چندین ملک می باشد.

میانگین قیمت مسکن در اسپانیا ۱,۸۸۶ یورو در هر مترمربع است.البته توجه داشته باشید که این مبلغ برای شهر ها و مناطق مختلف متفاوت می باشد. البته که هزینه ملک در هرکدام از شهرهای اسپانیا متفاوت است و هزینه‌های دیگری نیز جهت انجام پروسه‌های اداری وجود دارد. برای آگاهی از قیمت ملک ها می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

اسدالله راه خدا

  • ×

    با ما در ارتباط باشید