امام‌جمعه کاشان: آزادی فلسطین محور وحدت مبارزان جهان اسلام باشدبه گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، آیت‌الله عبدالنبی نمازی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه کاشان ضمن اشاره به کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین با تدابیر مقام معظم رهبری اظهار داشت: لازم است رهنمودهای مقام معظم رهبری در مورد فلسطین و حمایت از فلسطینیان سرلوحه مبارزان قرار بگیرد.

امام جمعه کاشان افزود: بر اساس سخنان مقام معظم رهبری لازم است تلاش برای آزادی فلسطین محور وحدت مبارزان باشد چراکه در هیچ برهه‌ای از تاریخ، هیچ ملتی بدین گونه مورد ظلم قرار نگرفته‌ و دشمن نیز با استفاده از غفلت برخی کشورهای منطقه به جنگ‌های داخلی دامن می‌زند.

عضو مجلس خبرگان رهبری ضمن اشاره به پنج اسفند، روز مهندسی خاطرنشان کرد: مهندسان، معماران و نهادهای متصدی و مسئولان بنیاد مسکن توجه داشته باشند یکی از مشکلات بخش عمده‌ای از مردم کاشان سکونت است و لازم است به مشکلات مردم در این حوزه رسیدگی شود.

نماینده ولی فقیه در کاشان با بیان اینکه ۷۰ درصد جمعیت کشور در آپارتمان زندگی می‌کنند، تصریح کرد: برخی آپارتمان‌ها از کیفیت پایینی برخوردار است و برخی افراد نیز فرهنگ آپارتمان نشینی ندارند که این موارد سبب بروز مشکلات متعددی شده‌‌ که باید مورد توجه مسئولان قرار بگیرد.

نمازی ضمن اشاره به ۹ و ۱۴ اسفند سالروز صدور فرمان حضرت امام در سال ۵۷ مبنی بر تشکیل بنیاد مستضعفان و کمیته امداد ابراز داشت: ۲۵ جمادی الثانی سالروز شهادت حضرت علی بن محمد باقر (ع) است و آن حضرت در سال ۱۱۳ قمری به دعوت مردم فین و خاوه به این خطه سفر کردند که باید به طور ویژه مراسم سالروز آن حضرت برگزار شود.

وی بیان داشت: پیاده‌روی به سمت حرم مطهر علی بن محمد باقر (ع) باید با هماهنگی نیروهای انتظامی و نظامی باشد و در جهت برگزاری مراسمات تمامی ارگان‌ها اهتمام ورزند چراکه آن حضرت برای مردم ایران و این خطه یک نعمت است و امامزاده علی بن محمد باقر دارای خصوصیات و ویژگی‌های منحصر به فرد است.

انتهای پیام/لینک منبع

ثبت شرکت سئو سایتپاسخ دهید