جاده چالوس امروز و فردا و هراز فردا یک‌طرفه می‌شوند

0
2
Spread the love


سرهنگ نادر رحمانی سرپرست مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت و گو  با خبرنگار فارس در خصوص  وضعیت جوی و ترافیکی  امروز کشور گفت: با توجه به بارش پراکنده باران در اکثر محورهای استانهای گلستان و گیلان  ترافیک نیمه سنگین است.
وی ادامه داد: ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور هراز (محدوده های گزنگ تا پلور، سه راهی لاسم و سه راهی چلاو) و مسیر جنوب به شمال محور کرج ـ چالوس (محدوده های بیلقان تا کیلومتر۱۰ و پل زنگوله) سنگین است.

 رحمانی گفت: در مسیر شمال به جنوب محور کرج ـ چالوس (محدوده های سه راهی مرزن آباد و پل دزدبن) شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم.

سرپرست مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اعلام اینکه در مسیر قزوین ـ رشت ترافیک سنگین است، از ترافیک سنگین در محدوده گرمدره تا مهرویلا خبر داد و گفت: باند شمالی آزادراه تهران ـ کرج (محدوده گرمدره تا پل فردیس( باند شمالی آزادراه کرج ـ قزوین (محدوده پل فردیس تا مهرویلا) استان گیلان (مسیر جنوب به شمال محور رودبار ـ منجیل و عوارضی امامزاده هاشم) ترافیک نیمه سنگین است.

وی ادامه داد: محور اردبیل ـ آستارا (قبل از تونل حیران) و سایر محورهای مواصلاتی کشور جوی آرام و ترافیکی روان است.

به گفته سرپرست مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا امروز چالوس به سمت تهران تا ساعت ۱۱ شب یک طرفه خواهد بود و از ساعت ۵ بعد از ظهر هم از سمت مرزن آباد یک طرفه می شود و و این در حالی است که این محدودیت‌ها در روز شنبه نیز در دو محور تراز و چالوس اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/

ثبت شرکت سئو سایت