گلباران مزار شهید ایرانی نبرد با اسرائیل توسط قدیمی‌های روایت فتح + فیلم

0
25
Spread the love


به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، شهید مهدی فلاحت پور، از مستندسازان قدیمی و با سابقه جبهه و جنگ است که از سال ۱۳۶۶، وارد گروه تلویزیونی جهاد سازندگی شد. او که از اعضای گروه تصویربرداران روایت فتح بوده است، سابقه تصویربرداری چند قسمت از مجموعه «روایت فتح»، «دسته ایمان» و … را همراه با شهید مرتضی آوینی دارد. 

شهید مهدی فلاحت‌پور در سفری که برای تولید مجموعه «سه نسل آواره» از طرف موسسه روایت فتح به لبنان داشت، به هنگام تصویربرداری و در جریان تهاجم هواپیمای جنگنده اسرائیلی به منطقه بقاع غربی بر اثر اصابت گلوله مستقیم راکت در تاریخ  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۷۱ به شهادت رسید. او برنده دیپلم افتخار و جایزه بهترین فیلم برداری برای مجموعه فیلم روایت فتح در سال ۱۳۷۱ شده است.

روز گذشته تعدادی از اعضای روایت فتح  و همرزمان شهید مهدی فلاحت‌پور بر مزار او در روستای چندار در کوهسار کرج حضور پیدا کرده و ضمن گلباران مزار او، یاد و خاطره آن شهید والامقام را گرامی داشتند. در این مراسم، آقایان علی سلیمانی، یوسف صابری، مسعود صمدی، احمد عباسی، میرکیوان خلیل‌پور، محمدرضا صراطی، سیدحسین هاشمی ،‌پرویز رمضانی، حسین کیوان‌نیا، حسین قدمی، اصغر بختیاری، امام جمعه کوهسار و …. حضور داشتند. 

در زیر کلیپی از شهید مهدی فلاحت‌پور را می‌بینید:‌

 

انتهای پیام/لینک منبع

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس