خانه سیاسی بازدید کمیسیون انرژی مجلس از پارس جنوبی و بررسی پیشرفت پروژه‌ها

بازدید کمیسیون انرژی مجلس از پارس جنوبی و بررسی پیشرفت پروژه‌هااسدالله قره‌خانی سخنگوی کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، با اشاره نشست اخیر اوپک در الجزایر اظهار کرد: امیری خامکانی عضو هیئت رئیسه کمسیون انرژی که در این نشست حضور داشت، گزارشی از این نشست به اعضای کمیسیون ارائه کرد.

وی با بیان اینکه گزارش امیری خامکانی از دستاورد نشست اوپک برای کشور مثبت بود، تصریح کرد: بنابراین لزومی برای حضور زنگنه وزیر نفت برای ارائه گزارش وجود ندارد.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس همچنین به سفرهای استانی کمیسیون متبوع خود، اشاره کرد و گفت: کمسیون انرژی در راستای وظیفه نظارتی خود و همچنین به عنوان کمیسیون تخصصی به استانهایی که سرمایه‌گذاری در زمینه نفت و گاز در آنها شده و یا استانهایی که پتانسیل سرمایه‌گذاری در زمینه نفت و گاز را دارند، سفر می‌کنند.

قره خانی با بیان اینکه همچنین اعضای کمیسیون به استانهایی که نیروگاههای انرژی، برق آب وجود دارد، سفر می‌کنند، تصریح کرد: اولویت این کمیسیون استانهای نفت و گاز خیز است.

وی با بیان اینکه سفر به عسلویه در دستورکار کمیسیون قرار دارد، گفت: در این سفر بازدید از فازهای 15 و 16 پارس جنوبی و میزان پیشرفت این پروژها از جمله برنامه‌های این کمیسیون است.

انتهای پیام/لینک منبع

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

داغ‌ترین مطالب