معاونت بهداشت و درمان سپاه پاسداران از بین داوطلبان کنکور دانشجو می‌پذیرد

0
3
Spread the loveبه گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، سردار سرتیپ دوم پاسدار احمد عبدالهی معاون بهداشت و درمان سپاه گفت: معاونت بهداشت و درمان سپاه به‌منظور تکمیل کادر رسته بهداشت و درمان، با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان سنجش اقدام به پذیرش دانشجو از میان داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ می‌کند.

وی افزود: پذیرش دانشجوی بورسیه در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، پرستاری، علوم آزمایشگاهی، فیزیوتراپی، هوش بری، اتاق عمل، فوریتهای پزشکی، تکنسین اتاق عمل و سایر رشته های مورد نیاز بهداشت و درمان می‌باشد که در دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۹۵ بطور کامل اطلاع رسانی شده است.

معاون بهداشت و درمان سپاه با تاکید بر اینکه سیاست اصلی ما در جذب دانشجو” بومی‌گزینی” است گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته، پذیرش دانشجو در رشته‌های فوق در ۲۱ استان صورت می‌پذیرد و داوطلبان بومی پذیرفته شده پس از گذراندن دوران تحصیل در شهر و استان محل زندگی خود، دوران خدمت را نیز در همان منطقه سپری خواهند کرد.

سردار عبدالهی با بیان اینکه پذیرش دانشجوی بورسیه از میان افراد واجد شرایط به ‌صورت چهار برابر ظرفیت صورت می‌پذیرد، ادامه داد: پس از انجام مراحل گزینش و ارزیابی افراد برگزیده به عنوان دانشجوی بورسیه به استخدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درآمده و به تحصیل می‌پردازند.

وی در پایان سخنانش با تاکید بر اینکه پذیرش دانشجوی بورسیه بسیاری از مشکلات جوانان و خانواده‌ها را مرتفع خواهد کرد، از جذب دانشجوی بورسیه توسط معاونت بهداشت و درمان سپاه به‌ عنوان فرصت مناسبی برای عموم جوانان جویای علم و خدمت به‌ ویژه فرزندان و خانواده‌های پرسنل سپاه که در انجام مراحل گزینش از اولویت برخوردارند یاد کرد.

انتهای پیام/لینک منبع

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس