قول فرماندار سنندج برای ‌حل مشکل راه روستایی و کمبود آب شرب

0
10
Spread the loveبه گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، محمدابراهیم زارعی عصر امروز در مراسم افتتاحیه مدرسه ۱۵ کلاسه روستای تنگی‌سر بخش سیروان سنندج که با حضور جمعی از مسئولان استان و شهرستان برگزار شد، با تبریک ایام خجسته دهه مبارک فجر اظهار داشت: این مکان آموزشی به مناسبت ایام‌الله دهه مبارک فجر در زمینی به مساحت ۵۳۰ متر مربع احداث و افتتاح شد.

وی گفت: در این مدرسه که ۳۴۷ متر مربع آن محوطه‌سازی و ۱۵۸ متر مربع دیگر آن دیوارکشی بوده از محل اعتبارات تخریب بازسازی مدارس استان ۴۲۶ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

فرماندار شهرستان سنندج تصریح کرد: این مدرسه ۱۵ کلاسه تازه تأسیس ۱۲ فروردین روستای “تنگی‌سر” دارای ۶ اتاق درسی و ۹ کلاس غیردرسی است.

بهره برداری از نخستین سامانه اطلاع‌رسانی در بخش سیروان

امروز همچنین در مراسمی با حضور فرماندار سنندج از نخستین سامانه اطلاع‌رسانی بخش‌های استان کردستان در بخشداری سیروان بهره‌برداری شد؛ این سامانه راه ارتباطی با دنیای خارج را نیز برای مخاطبانش فراهم خواهد کرد و هم‌اکنون به زبان رسمی قابلیت اطلاع‌رسانی را دارد.

این سامانه که با هدف اطلاع‌رسانی و شناسایی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های روستاهای منطقه طراحی شده به منظور آشنایی بیشتر مردم و گردشگران با روستاهای هدف گردشگری از جمله “وصی سفلی، تنگی‌سر و محراب و گلین” است که قدمت آنها به دوران قبل از اسلام بر می‌گردد.

قول فرماندار شهرستان سنندج

در پایان این مراسم محمدابراهیم زارعی فرماندار شهرستان سنندج در دیدار با مردم اهالی روستاهای “تنگی‌سر و محراب” به پیگیری مسائل و مشکلات این سه روستا که نبود جاده دسترسی و وضعیت نامناسب راه روستایی و کمبود آب شرب بود پرداخت و قول داد تا سال آینده نسبت به درست کردن راه روستایی روستاهای “تنگی‌سر، محراب و نیر” در بخش سیروان شهرستان سنندج رسیدگی و این مشکلات را حل خواهم کرد.

انتهای پیام/لینک منبع

ثبت شرکت سئو سایت