مجری تلویزیون از باشگاه استقلال عذرخواهی کرد/ تذکر شبکه سه به آقای مجری + فیلم

0
14
Spread the love


به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، بخشی از گفتار  حسین کلهر در برنامه امروز « سلام صبح به‌خیر» واکنش باشگاه استقلال تهران را برانگیخت. باشگاه استقلال بیانیه‌ای برای قطع همکاری با سازمان صداوسیما منتشر کرد.

باشگاه استقلال نوشت: باشگاه استقلال مراتب اعتراض شدید خود را نسبت به رفتار توهین‌آمیز مجری برنامه صبحگاهی شبکه سه اعلام می‌کند.

در شرایطی که صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران با پول مردم اداره می‌شود و باید به مردم و علایقشان احترام بگذارد، متاسفانه یکی از مجریان این سازمان در یک برنامه تلویزیونی به طور آشکار و مستقیم به باشگاه استقلال و نشان رسمی آن اهانت کرده است.

باتوجه به سابقه این رفتارهای سخیف توسط مجریان مختلف تلویزیونی، باشگاه استقلال تا زمان عذرخواهی رسمی سازمان صداوسیما همکاری خود را با این سازمان «قطع» خواهد کرد.

بعد از پیگیری‌های خبرنگار تسنیم از تهیه‌کننده، سیما و شبکه سه، حسین کلهر مجری این برنامه در ویدئویی عذرخواهی کرد. او گفت: از طرفداران و بازیکنان و علاقمندان استقلال عذرخواهی می‌کنم. قصد توهین نداشتم و اظهاراتم صرفا برای شوخی با تهیه کننده و کارگردان استقلالی‌مان بود. همیشه از اسطوره‌های استقلال به نیکی یاد کردیم. امیدوارم هرساله به ستاره‌ها و کلکسیون افتخارات استقلال، افزوده شود.

روابط عمومی شبکه‌سه نیز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: همانطور که همه هواداران فوتبال کشور  می‌دانند شبکه سه در طول سالیان گذشته همواره تلاش کرده است تا جانب بی طرفی نسبت به همه تیم های محبوب کشور را رعایت نماید، اتفاق رخ داده در برنامه صبحگاهی اشتباه شخصی مجری برنامه بوده است و به رغم عذرخواهی این مجری، شبکه سه بر خود لازم می داند ضمن دلجویی و عذرخواهی از هواداران عزیز باشگاه بزرگ #استقلال اعلام کند به این مجری و مسئولان برنامه تذکر جدی داده است.

 

 

انتهای پیام/لینک منبع

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس